Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolajtól hullik a hajatok?

Ricinusolajtól hullik a hajatok?

Figyelt kérdés
Olvastam egypár kérdést itt a gyakorin,és eléggé megijedtem,hogy sokan írták,hogy hullik tőle a hajuk!! Én ezt nem akarom,de már ott lapul a táskámban az olaj. Merjem használni?

2012. máj. 9. 17:10
1 2
 1/13 Mendus ***** válasza:
53%

Nekem nem, de én pl sok ilyet hallottam, hogy hullik tőle a haja...

De épp ezért kell csak a hajvégekre kenni, úgy nem hinném, hogy hullana.

2012. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is hullott tőle rendesen, viszont szerintem próbáld ki, és meglátod neked milyen lesz. Hátha neked beválik. Az biztos, hogy egyszerre az összes hajad nem fog kihullani tőle. :)
2012. máj. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de nem a tövekre kell tenni,mert állítólag attól jobban nő a haj? nem?
2012. máj. 9. 17:14
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Szia, többek közt én is írtam ki ilyen témájú kérdést. Nekem mikor kenem fel, akkor hullik ki nagyon sok, meg mikor mosom ki. De hál' istennek nagyon sok hajam van. És azt kell hogy mondjam, ennyit nekem megér. Egyáltalán nem látszik hogy hullana, és gyönyörűvé varázsolja a hajam kárpótlásként.
2012. máj. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát nagyon remélem :/ eléggé bizonytalan vagyok,mert ősszel a fél hajam kihullott és egyáltalán nem szeretném még egyszer ezt átélni...
2012. máj. 9. 17:15
 6/13 A kérdező kommentje:
sajnos nekem nem érné meg,mert elég kevés hajam van jelenleg. most nőnek a babahajaim :)
2012. máj. 9. 17:16
 7/13 Mendus ***** válasza:
26%
Szerintem már az is jó hogyha a hajvégedre kensz, én úgy hallottam, hogy attól is nő a hajad tőle.
2012. máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
oké,meg fogom próbálni :) és köszönöm a választ mindenkinek!
2012. máj. 9. 17:17
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Szia, én is használom már egy jó éve és az elején nekem is hulott, de utána olvastam és azt mondták, hogy az normális, mivel ugye ez az olaj, abban is segít, hogy új hajszálak nőjenek, így az "öregebbek" eltűnnek annak érdekében, hogy újak nőjenek helyette, illetve megerősíti a már meglévő hajszálakat(így amivel nem lehet mit kezdeni kihullik)csak ez jóval tudományosban volt leírva:D, aztán kb. egy két hétig nekem is hullott tőle, de utána viszont abbamaradt és elkezdtek nőni az új kicsi hajszálak, illetve a mármeglévő is sokat nőtt. Utána egy darabig szüneteltettem az olajat és újboli használat után ugyanezt tapasztaltam(először hullik, utána nő), szóval szerintem próbáld meg midnenféleképpen használni, ha már megvetted, olyan mértékű hajhullás úgysem következik be és egy idő után úgyis látod, hogy használ-e, vagy sem.
2012. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nem hullott tőle pedig az egész hajamat bekentem vele,amióta nem használom jobban hullik a hajam mint valaha..
2012. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!