Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erősödik a hajam, azért...

Erősödik a hajam, azért hullik? (tudom, hülyén hangzik, de bővebben lent)

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy ha összefogva van a hajam/ fejem tetejére kontyolom, kihullik kb. 2-3x annyi hajszálam, mint egyébként. Ez lehet azért, mert a hajhagymák elengedik a gyenge hajszálakat, amik nem bírják a terhelést? Azok helyén pedig új hajszálak nőnek, nem? Most akkor ez jó a hajam szempontjából, vagy rossz? :D

Ezt akkor is konstatálom, amikor elkezdek Bánfi sampont használni: 1-2 hónapig hullik, aztán abbamarad, és elkezd nőni :)

15/L


2012. máj. 5. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Van, amikor alapból jobban hullik az ember haja. Általában ez ősszel meg tavasszal van. Meg azért is lehet, hogy mivel össze van fogva, azok a hajszálak amik amúgy kihulltak volna észrevétlenül, ha ki van engedve nem tudnak, ezért mikor szétszeded és fésülöd a hajad, akkor marad több a fésűben.

Én is vettem anno Bánfi sampont, de semmi változás nem volt a hajamon azon kívül, hogy nagyon kiszárította. Amúgy ha megnézed az összetevők listáját, semmi különös nincs benne, sőt, inkább árt a hajnak a sok sulfate miatt.

2012. máj. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!