Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért veszem észre azt, hogy...

Miért veszem észre azt, hogy a (még régebben) göndör hajamból csak hullamás haj lesz, és a hullámok sem egyenletesek?

Figyelt kérdés
Egy fodrász azt mondta, lehetséges hogy azért, mert növekszik és 'nehezebben rúgja fel' a tincseket. Szerintetek?
2012. máj. 9. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy tényleg a súlya húzza,de nekem egy ciklus alatt is változik a hajam,félidő körül sokkal göndörebb.
2012. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát a súlya lehet, nekem is sokkal csigásabb volt, mikor vállig ért. viszont használj rá hajgöndörítő habot, az szépen beállítja a hullámok, és szárazon is lehet használni. legalábbis, amit én használok,John Frieda curl reviver, nem tudom, otthon lehet-e képni.
2012. máj. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem régebben csigás göndör volt, utáltam. Elkezdtem festeni, és az évek alatt már csak hullámos lett...a haj is változik az idő folyamán.Használj rá hajhabot, legjobb a balea trend it up-sárga flakonos, göndörítős, nekem ez tartja meg legtovább a hullámokat a hajamban.
2012. máj. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!