Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barnáról szőkére otthon,...

Barnáról szőkére otthon, leszívás nélkül! Lehetséges?

Figyelt kérdés

Megpróbálom össze foglalni röviden.Tehát barna hajam van.Gesztenye barna,és egyszer már volt melírozva hamvas szőkére,tehát jelen pillanatban hamvas szőke és vannak benne barna tincsek,ami eredeti,illetve felül le van kicsit nőve,de nem igazán üt el.Most körülbelül ilyen: [link]


Ezt a hajszínt tehát szőkére szeretném festeni otthon,anya segítségével,körülbelül ilyen színű a hajfesték amit vettünk: [link]


A kérdésem az lenne,hogy befogná-e ez a szín a hajamat,vagy nem?!Tehát mi lenne az eredmény?? Válaszaitokat előre is köszönöm!:)



2012. máj. 9. 21:01
 1/3 anonim válasza:

Nekem is barna a hajam. Szőkére festettem én is...fodrásznál picit sárgás lett. Lehatároztam, hogy magamnak festem. Szőke, loreál mousse festéket veszek, nagyon jól befogja, sokkal természetesebb a színe, mit a fodrásznál festett hajamnak volt. Eleinte anyukám festette nekem is, de ezzel a habbal magamnak is könnyedén megcsinálom és elég belőle egy, pedig dús a hajam.

Bár a képen lévő festéket első nekifutásra kicsit világosnak találom, szerintem biztos jó lesz! Hajrá.

2012. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:) Igazából csak attól tartok,hogy esetleg valamilyen vöröses árnyalatot kapok,mert nem fogja befogni.Szerinted ez mennyire valószínű?:/
2012. máj. 9. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is: a szőke nem befogja, hanem kivilágosítja.

Mivel melírozott a hajad, ahol most is szőke, ott esetleg már fehér lesz és talán károsodhat is (később elkezd letöredezni a hajszál), a hajtőnél pedig sárgás árnyalatot kaphatsz.

A különböző hajtípusra különböző keverékek kellenek más-más erősségű oxidálószerrel, ezt csak fodrász tudja kikeverni és alkalmazni.

Ha rákened a hajadra, biztosan nem kapsz egységes szőke színt.

2012. máj. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!