Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hónapok óta nem múlnak az...

Hónapok óta nem múlnak az államon a pattanások, nem értem miért. Van valakinek valami ötlete, mit tehetnék ellenük?

Figyelt kérdés

Az olajos táplálkozás nem lehet a gond, mert gyakorlatilag szeptember óta diétázom, fogytam 15 kilót, tehát nem is csinálom rosszul. Clinique arclemosót és tonikot, meg krémet használok. Járok szolizni, hátha az segít, sokat vagyok napon. Mostanában kenegetem teafa olajjal,e z eleinte segített, de már ez se jó.


Fogamzásgátlóval nem függ össze, mert akkor is jöttek mikor nem szedtem, meg most is jönnek, hogy szedem.

Az a vicces, hogy tinédzser kormban egyáltalán nem voltam pattanásos, most 26 éves vagyok, és kínoznak. Van valakinek valami bevált tippje ellenük?


2012. máj. 10. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hm, szerintem menj el bőrgyógyászhoz, mert 26 évesen azért nem kéne már jönnie annyira
2012. máj. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 23 leszek, de nekem is gondjaim vannak a pattanásokkal. Utánanéztem neten, és azt írták, hogy gyakorlatilag ezek még lehetnek a tinédzserkori pattanások, és legtöbbször 25-30 éves korig múlnak el. :S

Nekem főleg az orromra és az államra koncentrálódik a probléma. Kb. 2,5 hete voltam a bőrgyógyásznál. Felírt egy krémet és egy ecsetelőszerűséget, és a pattanások teljesen elmúltak már ennyi idő alatt. Persze a helye megvan, de semmi gyulladt cucc nincs, és már nem is hámlik.

Szerintem mindenképpen menj el bőrgyógyászhoz, nagyon megéri. Nálam így szakaszosan jönnek ki a pattik, van, hogy fél évig alig van, utána meg egyszerre szinte az egész orrom begyullad tőlük. Már régebben is voltam a bőrgyógyásznál, akkor is mosakodó krémet meg egy gélt kaptam, és az is bevált. Igaz nem olcsók, 3000-4000 Ft összesen, amit egyszerre felírt, de látom amúgy is megveszed a drágább termékeket. Nekem azt mondta viszont, hogy semmit ne használjak a felírtakon kívül. (Olajmentes sminket lehet.)

2012. máj. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy konkrétan az olajjal van a gond, lehet hogy valami más kaját nem bír a bőröd.

Az állon lévő pattanások valamilyen szájfertőzés esetleg rossz fog jele lehet.

2012. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!