Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire zavaróak a pattanások...

Mennyire zavaróak a pattanások? Van valakinek vakami tuti tippe ellenük?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 23:41
1 2
 1/18 anonim válasza:
Hideg víz naponta többször!!!!!!!! Nem annyira szárítja ki a bőröd mint a szappan. Nekem bevált
2010. jún. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
koszike :) de h erted ? csak siman hideg vizzel no szappan meg semmi?
2010. jún. 3. 23:46
 3/18 anonim ***** válasza:
a pattanásaidat esténként kend be fogkrémmel. hatásos.
2010. jún. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szia! Az oriflamenek volt régen egy clear+ nevezetű termékcsaládja. Én a mélytisztítót, a tonikot és a mattító krémet használtam. 1 hét múlva már nem volt pattanás az arcomon, az egész pattanás dolog megszűnt egy hét alatt és soha nem is volt később gondom belőle :)

Még mindig megvan ez a termékcsaládja az oriflamenek, csak már más néven :) Ajánlom neked is, van korrektora is, ami a durva pattanásokat eltünteti, elfedi és leszárítja :) Tényleg nagyon jó és azt adja amit ígér, ami ugye tényleg ritkaság.

2010. jún. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
21%

Használj gépzsírt leányom, nekem az vált be.


Babi néni 90/N

2010. jún. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hideg víz? Ugyan már, az nem elég. Rendesen tisztítani kell az arcot. Esténként át kell törölni arctejjel, ha sminket használsz, aztán arctisztító tonikkal. És legalább hetente egyszer bőrradírral le kell radírozni. De geyébként meg ha sok pattanásod van és gyakran kijönnek, akkor rendszeresen kell járni kozmetikushoz kezelésre, aki szakszerűen kinyomkodja és kezeli. Én havonta járok nyomkodásra, és így nem szokott sok pattanásom lenni, csak 1-2 max. Azért jó rendszeresen járni, mert akkor már eleve a mitesszerek is ki vannak nyomkodva, amikből később pattanás alakul ki.

Szóval mindenképp kozmetikus és rendszeres tisztítás, de nem vízzel, mint ahogy az első válaszoló írta, mert az semmit nem ér. Ha le is mosnád vízzel és utána tonikkal, akkor látnád, hogy a tonik mennyi koszt leszedett, amit a víz nem tudott.

20/L

2010. jún. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Sztem azok előbb utóbb elmúlnak. De kikérheted bőrgyógyász véleményét is.
2010. jún. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Esetleg menjél szoliba egy picit,az elszárítsa a pattanásokat...!
2010. jún. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Igen csak hideg víz semmi más!
2010. jún. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

23:52

Ha a mitesszereket kinyomkodja azok eltűnnek teljesen vagy újra feltöltődnek?

2010. jún. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!