Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen berlingoban km óra...

Citroen berlingoban km óra csere volt. Az óra használt. Csere után a km órában tárolt adatokat mutatta, vissza raktam az eredetit majd azon a másik óra adatai jelentek meg, és nem az eredetiek. Mitől van ez? És az autó sem indul el.

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezeket az adatokat nem az óra tárolja,hanem az ugynevezett "fedélzeti computer".Az óra ki-be szerelésekor megszünt a kettő közti kapcsolat és egy hibakód került a computerbe.Szakszervizben célmüszerrel kell a hibakódot eltávolíttatni és indulni fog.
2012. jan. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Helló! Igen, igaza van az előttem lévőnek, mivel ezt egy computer tárolja a hibakódokat. Csak annyi h nem muszáj márka szervizbe vinned mivel nagyon sok szakinak is van már hozzá gépe. Nekem pl:Opel progim van. De ez lényegtelen. :) De a google meg mondja, h ki foglalkozik ilyennel. Átlagosan 5000 ft. A szakszerviz jóval drágább.
2012. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2012. jan. 27. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!