Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindig leégek a napon. Hogy...

Mindig leégek a napon. Hogy tudnám azt elérni, hogy barnítson és ne égessen?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam a szolin, de az öregíti a bőrt, az önbarnítótól meg foltos leszek :(

Ha kifekszek a napra nem barnulok de nem is égek, viszont mozgás közben minidg leégek. Mit csináljak??



2012. máj. 10. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam. Aztán rájöttem, hogy akkor szépen barnulok ha állandóan vizes vagyok napozás közben. Van egy víz-spriccolóm, olyasmi mint az ablaktisztitós tubus, és azzal locsolom magam. Még mindig tart a tavalyi barna:) És lassan jöhet az új adag:D
2012. máj. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ohh ez komoly?:DD ha 7 végén jo idő lesz akkor kiprobálom mindenképp
2012. máj. 10. 19:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első napozásokkor az évben (vagy ha nem napozol, de egész nap a napon sétálsz, kertészkedsz, bármi), akkor kend be magad napozókrémmel. Ott ahol a nap ér, kar, váll, vádli a rizikós főleg. És ha így bekenve ér az évi első nagydózisú napsugár... akkor nem égsz le, csak lassabban lesz kis színed, és legközelebbi alkalommal már nem lesz olyan brutális. Amíg nincs egy kis színed, addig napozó nélkül ne égesd magad!
2012. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
(:
2012. máj. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam, napozó nélkül ért az idei első nagy dózisú sugár, és jól le is égtem. 4 napig fájtak a vállaim. De most már rendben vannak :) Amúgy ha napozok, és van egy kis alapszínem, én is vizezni szoktam magam, úgy tényleg megfog a nap. De ha túl sokat vagyok napon, a fehérebb helyekre naptej, hogy ne égjek le :-)
2012. máj. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Nicole0605 válasza:
52%
Szerintem inkább szolizz 0.3as csöves szoliba kezdésnek és fokozatosan szoktasd a bőrödet a napsugárzáshoz:) ÉS HASZNÁLJ VÉDŐKRÉMET:)
2012. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

A napozás is ugyanúgy öregíti a bőrödet mint a szolizás, de én inkább a szolit ajánlom, mert ott kiválasztasz pl 6 percet amin tuti nem égsz le, és szépen megalapozza a színedet, utána nyugodtan napozhatsz de csak magas faktorszámú naptejjel.

2012. máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

ne szerintem semmiképp ne szolizz igaz a napozás is öregíti a bőrt, főleg ha leégsz de a szoli sokkal károsabb erősebbek jóval az UV fények nem véletlen elég 6-7 perc elsőnek...

Inkább napozz óvatosan, fokozatosan! És a vízezgetés tényleg bejön amúgy!!! :D

2012. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én elég fehér bőrű vagyok és egyből égtem a napon ( ha picit is voltam kint), ha meg bekentem magam, akkor semmit nem barnultam... Tavaly voltam párszor szoliban 3-4 percre, majd 6 percre szépen fokozatosan és nem égtem meg, hanem kezdett színem lenni. ( persze az anyajegyeket előtte bekentem védőkrémmel, meg szolizás után hidratálóval) Utána azt vettem észre, hogy a nap is fog már rajtam és nagyon szép barna voltam. Persze a szolit ne vidd túlzásba...:)
2012. máj. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát énis elég fehér bőrű vagyok, egyszer voltam csak szoliba de megfogadtam, hogy többet nem megyek!

6 percre voltam bent, úgy jöttem ki mint egy rák! :S

Szénné égtem! :s Pedig ha kint napozok (nem egyből sokat, hanem fokozatosan) akkor lebarnulok!!! :)

2012. máj. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!