Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A narancsbőr eltüntetésével...

A narancsbőr eltüntetésével kapcsolatban van valakinek valami jó ötlete, tanácsa?

Figyelt kérdés
Sok kenőcsöt kipróbáltam, tornáztam, de nem hoz semmi sem eredményt. Még azt se lehet mondani, hogy kövér lennék, persze van rajtam felesleg, de a 168 centimhez annyira nem durva az 50 kg. A másik, hogy fiatal vagyok, még csak most töltöm a 16-ot. A combomon és a fenekemen található a celluitisz.
2009. jún. 25. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Elöször is 168 cm-hez az 50 kg igen kevés, inkább hiznod kellene a normál súlyhoz.

A celulitis alkati dolog, kenöcsök meg egyéb csodaszerek nem érnek semmit, az egyetlen ami javithat, az a rendszeres torna. De aki hajlamos rá, annak semmiképpen nem tudja eltüntetni. (egyébként majdenm midenkinek van, csak nem látod annyira, mint saját magadon)

2009. jún. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A titok a sok folyadék! Nekem sem használtak a krémek, meg torna sem önmagában, a lényeg, hogy minden nap igyál meg legalább két liter folyadékot (legjobb a szénsavmentes ásványvíz).
2009. jún. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ezeket betartod, tuti elmúlik: nekem is bevált.

1. Napi két liter víz minimum!!!!!!! Ne cukros löttyök legyenek!

2. Fuss napi 20 percet!

ezek azok amiket mindenképp tarts be. Ha van időd és van a közelben infraszauna, az nagyon jó.

2009. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mozogj!
2009. jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!