Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megnyúlt bőr ellen mit lehet...

Megnyúlt bőr ellen mit lehet tenni? Házi praktika, krém, torna?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és a hirtelen növés fogyás/hízás miatt megnyúlt a bőröm. Hasonlít a terhességi csíkokra. Mit lehet ez ellen tenni?

#megnyúltbőr
2012. máj. 10. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Kocogás.
2012. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
9 éve sportolok .. vékony vagyok, de a csíkok nem múlnak el :S
2012. máj. 10. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem fognak elmúlni. Elhalványodnak, kifehérednek egy idő után, de nem tűnnek el, mert ott roncsolódott a bőr kötőszövete, gyakorlatilag szétszakadt a bőr alsó rétege, és a stria olyan, mintha heg lenne. Vannak méregdrága lézeres meg egyéb kezelések, amik halványítják, de teljesen nem tüntetik el.
2012. máj. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm.

És mennyi idő után fehéredik ki? nem lehet tenni ellene semmit?

2012. máj. 14. 17:17
 5/6 anonim válasza:
Nekem is ilyen, mert kiskoromban kövér voltam, most meg hirtelen sokat fogytam. Fürdés előtt kb fél órával kend be babaolajjal és hagyd rajta. Utána meg testápolóval kend. És ezt minden nap. Nekem majdnem teljesen eltüntek
2012. okt. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok


Én is fogytam egy éve 25 kilót és sajnos a megnyúlt bőr nem húzódott vissza. Hízni nem híztam vissza, de a bőr maradt ugyan úgy. Van esetleg valami olyan megoldás ami segíthet? ha lassan is az nem baj de jó lenne ha elkezdene visszahúzódni a bőr. Műtétet nem szeretnék

2013. máj. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!