Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a "grízeimmel"?

Mit tegyek a "grízeimmel"?

Figyelt kérdés

Azt hiszem árpának is nevezik, ilyen kis eltávolíthatatlan fehér göbök, pattanásra hasonítanak, de kinyomni lehetetlen.

Szeretném, ha megdobnátok házi használati tanácsokkal, ill. hogy a kozmetikusok milyen módszerrel dolgoznak, és ha elmennék mennyit kéne otthagynom.

Remélem tudtok segíteni, már vagy 6 éve ott vannak, ahol de most elkezdtek zavarni. Öregszem. XD

20/L


2009. jún. 25. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

egy tűvel beleszursz, utána már kitudod nyomni.

de inkább menj kozmetikushoz. am ö is igy csinálja. beleszur tüvel. nem fáj a tűszurrás,nem kell félni:)

2009. jún. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És a hegek sokáig megmaradnak?

Ezt a módszert már én is hallottam, de eszembe se jutott megcsinálni, mert bár nem félek a fájdalomtól, de a legtöbb a szemhéjamon, és közvetlenül alatta van... Ezét szinte sosem látszódnak, de mégis zavar most már. :S

2009. jún. 25. 16:09
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Szintén a tűt ajánlom.Miféle heg? Ugyan már... :D

Beleszúrsz egy tűt és kinyomod, nyoma se' lesz. Én is így távolítottam el őket, volt kettő-három, a kozmetikus ugyanezt csinálja, csak sok pénzért.

2009. jún. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy darab volt a szemhéjam alatt, kozmetikusz nyomta ki, de rettenetesen fájt :S Nem megijeszteni akarlak, de nagyon fájt /persze azért ki lehetett bírni :)/, pedig nem is volt valami nagy. /tűvel kiszúrta és utána nyomta ki/ Szerencsére már aznap délután nem is látszódott. Egyébként ez 3000 Ft volt nekem, de ebbe mondjuk benne volt egy tisztítás arcmasszázzsal.
2009. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az árpa és a gríz nem ugyanaz.

Nekem is vannak problémáim. Én a kozmetikust vagy bőrgyógyászt ajánlom, ha rendes és végleges megoldást akarsz.

Kérsz egy arckezelést is vagy valamit és nem drága. Lehet nem is az van neked, amire mindenki gondol és ha belebabrálsz rosszabb lesz a helyzet.

Vannak olcsó kozmetikusok és bőrgyógyászok is nem kell ezért sok ezret otthagyni.

2009. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én kozmetikus vagyok.


Bár magam ellen beszélek, de egy kis kellő odafigyeléssel otthon is meg lehet csinálni. Előtte rendesen tisztítsd le a bőröd -arctej arcradír tonik- majd gőzöld fel egy jó 10percet, és utána próbálkozz először egy tiszta -mondjuk régi trikóval, amit nem használsz- a lényeg, hogy textil legyen, be is vizezheted, próbáld meg kinyomni, valamelyik nyomásra is kijön, ha nem, akkor steril tűvel kicsid bökd meg. minden egyes bökés után, fertőtlenítsd a területet! ha készen vagy, egy kis nyugtató pakolást-ha van felrakhatsz-;)

2009. jún. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
1. vagyok. nekem a hegek megmaradtak egy hétig. de utána semmi. és nekem is a szemem alatt voltak.
2009. jún. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sztem már amúgy is ideje elbeszélgenem egy kozmetikussal, szóval következő fizuból rászánom a pénzt, aztán, ha valóban kiderül, hogy gríz és ezt kell tenni vele megfogadom a tanácsaitokat!

Nagyon, nagyon köszönöm a válaszokat!

2009. jún. 26. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!