Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék hajszínt váltani....

Szeretnék hajszínt váltani. Lehet ez ( lent) a megoldás?

Figyelt kérdés
Eredetileg sötétszőke a hajam.Most fekete.Szeretnék egy időre leállni a festegetéssel. Ugye ha leszívatnám a színt, az nagyon roncsolná a hajamat. Így arra gondoltam mi lenne ha színezővel festeném a a lenőtt részeket egy ideig, majd ha jól lenőtt akkor próbálnám meg leszívatni, vagy barnára festettni.Bár lehet ,hogy sok idő kell ehhez :D Van valaki aki próbálkozott ilyennel?
2009. jún. 25. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ milyen hosszú a hajad, amikor én probáltam a feketét leszívatni minden féle színt kaptam foltos volt a hajam és legtöbb helyen fekete maradt ja és totál kiszáradt.kb egy fél év mire rendes színt kapsz azt meg ki bírná ki úgyhogy azóta is maradtam a feketénél,de szerintem jó ötlet hogy színezövel fested a lenött részeket persze ha hosszú hajad van ez is jó sok idö lesz
2009. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Én a következőt tettem:

Néhány tincset szívattam le a legtetején, és ezeket kb az eredeti színemre festettem. Nem látszott ahogy nő le. Olyan volt mintha direkt iylen lenne a festés, avriles, felül barna alul fekete. Levágattam vállig érőre. Egy fél év alatt teljes egészében visszanyerte az eredeti színét. Arra figyelj, hogy folyamatosan rendesen ápold, balzsam, pakolás, merté n ott szívtam meg, hogy nem törődtem vele sokat, mondván festék nélkül most úgyis jobb lesz neki, de ez nem igaz, a festék tele van tápanyagokkal, amiket a hajad hiányolni fog ha hirtelen abbahagyod.

Remélem segíthettem sok szerencsét: )

2009. júl. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is sötétszőke hajam van, hosszú. 2-3 éve vörösre festettem, de leálltam és nőtt le. Sajnos én garnier mézszőke hajfestékkel festettem rá, amitől inkább vöröses lett, rűadűsul foltosan és még kb a hajam negyede is kihullott szépen lassan. Aztán rá 2 évre nőtt le és lett megint dús.


Szóval azt tanácoslom neked, hogy csak színezővel mosd be, ami pár hónap alatt kijön és nem roncsolja a hajad. Ha így nyáron sokat vagy napon vagy vízben, esteleg mész nyaralni, akkor a fekete úgyis kopik. Ha havonta 1 centit vágatsz belőle, akkor gyorsabban nő. De semmiképp ne fesd, ha nem akarod, hogy kihulljon. Feketétől hullik a legjoban.

2009. júl. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Lehet,hogy kipróbálom:P
2009. júl. 12. 10:52
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! :) Átgondolom majd, de azt hiszem mégis csak a színezős módszer mellett maradok! Úgyis le akarom vágatni vállig érőre. :)
2009. júl. 12. 11:07
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Ne használj túl gyakran színezőt abban a reményben hogy majd sokadjára a feketéból barnát csinál, mert nem marad haj a fejeden! Egy barátnőm is ezt csinálta és msot alig van már haja, az is lapos..

A melíros voltam !

De egyébként max fél év után magától lekopik a fekete, ha levágatod. Nekem évekig volt festve és egy fél-egy év után teljesen barna lettem, festés nélkül. Csak a melírjaim lettek festve egyszer, hogy ne látszódjon a lenövés.

2009. júl. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!