Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés

A sötétbarna/fekete hajamat leszivatta a fodrász, és szép színe lett, csak nagyon vöröses. Kb. ilyen: [link]

Viszont nekem ez túl vörös, gondoltam ráteszek valamilyen színezőt, hogy kicsit barnásabb legyen.

Szerintetek melyik színezőt használjam?



2012. máj. 12. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:

A fodrásznak kellett volna megcsinálni, mert ha most esetleg sötétebbet kensz rá, mint kell, visszasötétedik az egész.

Ilyen vöröset nehéz semlegesíteni, ahhoz még túl erős a szín.

2012. máj. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia, sokszor találkoztam én is ezzel a problémával... volt nem egy szőkítésem anno és néha sikerül egy ilyen hajszín... ha ezt beszínezed akkor nem sokat érsz vele... Tudni kéne hogy mit akartál eredetileg hajszínt... ahhoz tudok keresni vagy konkrétan festéket ajánlani! Ha gondolod!
2012. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egy középbarna hajszínt szerettem volna.. ilyesmit kb: [link]
2012. máj. 14. 22:29
 4/4 anonim ***** válasza:

uhh

elég nagy eltérés sikerült... Most mindenképp egy olyan színt kéne választani ami semlegesíti egy kicsit a vöröset... alfaparf festékből kellene 7.21 vagy 8.21, 8NI vagy 8 NB... elsőre nem lesz olyan mert a vörös át fog ütni alatta... Sok lehetőség van 6os 7es és 8as festékek között kéne szétnézni de ez sok mindentől függ... vastag vagy vékony hajad van? Ha vastag akkor kell a 6os ha vékony akkor csak a 8as. mennyire károsodott a szívatás után? Ezek a festékek amiket írtam, mind professzionálisak és színskála szerint válaszd ki! Nézd meg mert én csak javasoltam! De lehet hogy neked ezek nem is tetszenének...

2012. máj. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!