Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajvasalotol is fugg az,...

A hajvasalotol is fugg az, hogy meddig marad egyenes a hajam?

Figyelt kérdés
Nekem mindig masnapra behullamosodik a hajam:(...ha mas hajvasalot hasznalnek akkor tovabb tartana?Ti milyen hajvasalot hasznaltok?A rovid vagy a hosszu haj marad tobb ideig egyenes?
2009. jún. 25. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Végülis nem a haj hosszától függ, hanem a hajvasaló típusától. Nem tudom, hogy neked milyen van. Nekem még a hagyományos fémes...azt mondják, hogy a kerámia betétes sokkal tartósabb. Nem tudom, hogy igaz-e. Igazából vigyázni kell az ilyen dolgokkal, mert a rendszeres hajvasalás tönkreteszi a hajat.
2009. jún. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a hajad szerkezetétől és a hajszálak vastagságától függ inkább, de a hajvasaló is közrejátszik kicsit...
2009. jún. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a remington a legjobb :] állítható hő

nem roncsolja a hajat ;]

2009. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
minden hajvasaló rontja a haja, oylan nincs ami nem :) legyen akármien bevonat is rajta. akkoris melewg és égeti a hajat atótl áll be. legfeljebb van pl az ionos amitől nem száll. gőzőlöst még nem próbáltam de elég érdekesnek tartom h a vizes, gőzös hajat 'leforráűzni'. ugyanugy kárositja a hajat a hajszárító is , épp ezért ha tudok vizes hajjal kifekszek naspozni h a levegőn száradjon meg. amugy a kérdésre a válasz: nekemis 3. remington hajvasalóm a mostani és nekem mind bevált :) de akkor vasald ha muszály. ha göndör akkor inkább ugy fogadd el, meg amugy is hogynéz ki ha elmész egy buliba egyenes hajjal és göndören jösz ki :D és ha meg nyíl egynest szeretnél akkoris csak ha muszály. báár én beszélek.. :D meglátok egy kosza hajszálat rohanok a hajvasalóhoz.. :D de midneképp használj hajmosás utáni hővédő krémet. én csak azt tudom ajánlani, nem azt amit hajvasalás előtt kell. akkor is a nedves hajat vasalod ki. nah bocsi a regélésért :D
2009. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a hajvasalótól függ javarészt, hogy meddig marad egyenes a hajad
2010. nov. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!