Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok olyan hamvasszőke...

Tudnátok olyan hamvasszőke festéket ajánlani, amihez nem kell előszőkíteni?

Figyelt kérdés
A természetes hajszínem középbarna. Néztem L'oreal festékeket (9.1, 10.1), de ezeket már szőkített hajra ajánlják, én pedig szeretném egy lépésben megoldani.

2012. máj. 12. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

nem lehetséges sehogysem..max egy csibesárga hajszínt fogsz elérni gondolom nem akarod! Egy lépésben ennyi lenne,plusz ezek a drogériás hajfestékek nem erre lettek kitalálva!,szétroncsolná az egész hajad!

Ha viszont rászánod magad és elmész fodrászhoz és kb 3 alkalommal sikerülni fog akkor elégedett lehetsz:)

2012. máj. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani hogy szőkítő nélkül nem fogod elérni a kívánt színt, nem szívja ki normálisan egyik hajfesték se, de ha már szőkére le lett szivatva én a Palette hamvas szőkéjével festem, az a tövét kiszívja szép hamvasra!
2012. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! :) De akkor ezek után a tövét is mindig szőkítenem kell majd újrafestés előtt?
2012. máj. 13. 08:36
 4/5 anonim ***** válasza:
nem,azt be fogja fogni majd ugyanúgy ezek után! én is természetes barna vagyok eredetileg,és ugye hamvasszőkével festem,de a tövét is ugyanúgy befogja! Még annyi hogy ha már elérted a kívánt színt,és otthon fogod festeni akkor a hajvégekre csak az utolsó 5-8 percben vidd fel majd a festéket,így elkerülöd hogy azok roncsolódjanak! Sok sikert
2012. máj. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak hamvas szőke hajfestékek. Ha nem túl sötét a kiindulási alap, akkor ezek jók. Azt kell tudni, hogy a sima festékek (a szőkék is)kb. 3-4 árnyalatot képesek világosítani. Ha ennél többre van szükség, akkor kell előszőkíteni, mert ha nem, akkor lesz szép sárgás még a hamvas is.

Ha valakinek szőkíteni kell, akkor utánfestéskor is arra van szükség - ha meg nem, akkor nem, ez logikus.

2012. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!