Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfejfestés után egyből...

Hajfejfestés után egyből sárgára fogja meg a festék (Garnier- extra világos hamvasszőke) a hajam. A hamvasító termékek nem segítenek. Mit tanácsoltok? Kösziii

Figyelt kérdés
Jó pár éve festem ezzel a hajam, eddig nem volt vele baj. De most az utóbbi két utófestésnél már a festés után egyből sárga- vagy ilyen vöröses....- maradt a töve. Tehát nem szőkére fogja be, hanem sárgára. Az alap hajszínem középbarna. Vettem már hamvasító sampont, meg folyadékot is, az se segített. Azóta ilyen azt hiszem, mióta rakattam bele néhány barna tincset. Pedig azoknak elvileg nem kéne befolyásolni. Mit tanácsoltok?
2012. jan. 8. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet egy ilyen változásnak, pl. vitaminhiány vagy hormonális változás. Ha a festékbe keverőszínt is teszel, az segíthet kiütni a nem kívánt árnyalatokat. Sok gyártó forgalmaz ilyen keverőszínt, a Lisap kifejezetten úgy írja le a termékét, hogy bármelyik hajfestékbe teheted. A narancsos árnyalatot kék keverőszínnel lehet ellensúlyozni, a sárgát lilával, a vöröset zölddel. Te látod, melyik legjellemzőbb a hajadra és az alapján tudsz választani. A keverőszínből kb. 2 centit (ahogy kijön a tubusból) kell tenni egy adag már kikevert festékhez és jól elkeverni.
2012. ápr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!