Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világosbarna hajam van, a...

Világosbarna hajam van, a szemöldökön sajnos sötétebb barna. Szerintetek milyen hajfestékkel kenjem be? Szőkével? Azt szeretném, ha a bőrt is befogná, mert nagyon ritka. (olyan válaszokat nem kérek, hogy ne fessem be hajfestékkel a szemöldökömet. )

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem kérsz olyan válaszokat? Pont, hogy nem szabad... minek vennél megy egy teljes doboz hajfestékhez, ha elmész a kozmetikushoz és ő normálisan megcsinálja?...
2012. máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én hajfestékkel kenem a sajátomat (fodrász vagyok), de a bőrt nem fogja meg, hiszen ez gáz lenne a hajfestésnél. Ahogy olvastam máshol, a szemöldökfesték sem mind fogja meg a bőrt - inkább a sötétebbek.

Amúgy a szemöldök általában 2 árnyalattal sötétebb, mint a haj, de lehet ettől eltérő is ízlés és igény szerint.

2012. máj. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!