Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bedaueroltattam a hajam, de...

Bedaueroltattam a hajam, de egy nap után kimentek belőle a hullámok. Szerintetek mikor lehet újra "próbálkozni"?

Figyelt kérdés
Most kb úgy néz ki mint amilyen volt, egyenes... Semmi olyat nem csináltam vele amit nem szabad (szárazon fésülni, szárítani stb).

2012. máj. 13. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Visszamész a fodrászhoz, és ha vizesen is sima, újra be kell dauerolja, mert valami nem jól lett csinálva...
2012. máj. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát jól elrontotta akkor a hajad...Én nem daueroltatnám többet,mert rövid időn belül roncsolhat :/
2012. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha olyan hajad van, mint nekem, vagyis fullegyenes, akkor kár a gőzért, egyszerűen nem fogja a dauer. Amúgy sem divat már elég régen. Ha csak a fodrász cseszte el, menj el hozzá, meg kell garanciában csinálnia.
2012. máj. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ez volt, tegnap daueroltam be, és ma már alig van benne hullám. Mosd meg, és ha akkor is egyenes, akkor menj vissza, és meg fogja csinálni ingyen. Ha vizesen összeugrik, akkor oké. Nekem egyébként szögegyenes barna hajam van.
2016. júl. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!