Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színe lenne úgy?...

Milyen színe lenne úgy? Érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés
Festett középbarna a hajam. Kíváncsi lennék, hogy ha átfesteném Kallos hamvasító-festékkel, világosabb lenne-e / mennyivel lenne világosabb. Mit gondoltok? Esetleg valaki tapasztalatot tud mondani?
2009. okt. 27. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen színű a festéked a hajadon? a középbarna szín a hajon is az?
2009. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hajon középbarna, amúgy Londacolor sötétgesztenyére volt festve nyár végén, és kb. 3 hete festettem be (azt hiszem) Palette-vel, ami elvileg "Nugát" színű lett volna. A töve most ilyen világosabb vörösesbarna,a többi meg ahogy írtam, középbarna.

most megint ilyesmit akarok : [link] , csak régen ez úgy "jött össze", hogy a hidrogénszőkére volt ráfestve a barna... Most pedig leszívatás nélkül akarok valami ehhez ilyesmit.

2009. okt. 27. 21:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Kallos és Londacolor is ?:D:D van neked egyáltalán még hajad?:D:D nem hullik mint állat?:P
2009. okt. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kallostól sohasem hullott, a londacolortól meg eléggé, azt meg is bántam... de mostmár nem hullik:D Életemben először és utoljára festettem olyannal:D
2009. okt. 28. 12:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki a hennás szőke hajfestékeket vagy ha az nemannyira akkor ajánlom a palette xxl nagyon világos hidrogén szőkéjét(barátnőmnek úgy kiszívta 10 perc alatt ,hogy leesettaz állam)mivel neked sötétebb a hajszíned ezért nyilvánnemolyan hidrogén szőkeleszel de szerintem egy sötétszőkét eltudsz vele érni
2009. okt. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hennás festék nem ajánlott festett hajra, meg amúgy is ha egyszer hennázol akkor csak azzal tudod később festeni a hajadat, mert ha mással rákensz szép zöld lesz a hajad.:J

Ha középbarna a hajad sajnos egylépésben nem tudsz olyan hajat varázsolni mint ami a képen van. (világos aranyszőke) Ha veszel palette xxlt az szépen kiszívja a hajad, és a végeredmény egy narancssárgás sz*r lesz, ha egyáltalán rajta hagyja a fejeden a hajadat. ( lehet a hidrogéntől letörik a tövénél.. vagy a fele kihullik..) Nekem amikor középbarnára volt festve a hajam, fél évet kellett összeszenvednem amíg szép szőke lettem, közben meg teljesen tönkretette a sok festék a hajamat.

Szerintem vagy menj el fodrászhoz, és mellíroztasd világosabbal, vagy fokozatosan próbáld visszafesteni a hajad.. elöször vegyél világosbarnát, vagy sötét szőke festéket..stbstb Ha hamvasítót rákensz a hajadra egy kicsivel világosabb lesz, de ez inkább ősz hatást kellt. Ha szereted a szürke ősz hajakat csak nyugodtanXD

2009. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

húú, köszi:D

palette color xxl, abszolút platinaszőke, ha jól emlékszem, 4-6 árnyalatot világosít... :D

Dea z tényleg kiszedi a színt seperc alatt.

De most az a gáz, hogy nem nagyon szeretném leszívatni, egyrész anyagi- , másrészt időspórolási okokból...

Amúgy nem hiszem, hogy letörne, vagy elkezdene hullani, mivel már 3 éve intenzíven festem, és voltam már barnától kezdve a feketén és szőkén át (pirosas) vörösig minden, az extrém színeket és beleértve, és nem roncsolódott a hajam egyáltalán, csak a vége törik, de az sem olyan mértékben, mint ahogy elképzelhető (oszt.társam sosem festette a haját, csak állandóan vasalja, neki sokkal rodábbak a hajvégei...)

köszönöm nektek, és várom még a válaszokat:)

2009. nov. 2. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!