Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétkék csík jól áll sötétbar...

Sötétkék csík jól áll sötétbarna hajban? (kép)

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok: [link]

Hogy ilyen kék színt kapjak szőkíteni kell azt a pát tincset? Szerintetek amúgy szép?



#haj #kék melír
2012. máj. 13. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek az ilyen hajak.

Nekem ilyen van:

[link]

2012. máj. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ki kellett szőkíteni azokat a tincseket amiket kékre festettél? Vagy anélkül is befogta?
2012. máj. 14. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit kiszőkítették, h jól látszódjon.
2012. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!


Fodrász vagyok ezt mindenképp szőkíteni kell és hófehérre hogy ilyen szép kéket kapj! Nem egyszer csináltam és nekem is volt feketében kék de egyszer a mestere sárgásra hagyta és ha tanultál egy kis színkeverést akkor tudod hogy a sárga+kék=zöld... Zöld volt a melírom néhány helyen... Szörnyű volt... 16 évesen volt először fekete-kék hajam, imádtam 2-3 évig nem volt más... utána magenta, lila mikor milyen szinezővel kentük be azt az egy tincset

2012. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oh, nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :)

Most elgondolkodtam, hogy mégse lesz ilyen hajam. :/ Nagyan vékony szálú és kevés is a hajam, inkább nem teszem tönkre szőkítéssel meg festéssel.

2012. máj. 15. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!