Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti mit reagálnátok,...

Lányok, ti mit reagálnátok, ha a barátotok folyton azt mondogatná nektek, hogy "nagyon vékony vagy, híznod kéne"?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Azt mondanám: "Menj és keress magadnak akkor egy fekete tehenet Szolnokon." :D
2012. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, mint az első. Miért nem fogadja el olyannak, amilyen?
2012. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
azt, hogy nem fogsz hízni, mert neked így tetszik az alakod. Én senki kedvéért nem változtattam magamon. Úgysem tudnád tartani a túlúlyt, ha eleve vékony vagy.
2012. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy igaza van. Valóban sovány vagyok, de nem alkatilag, vagy mert így tetszem magamnak, egyszerűen nincs pénzem arra, hogy rendesen egyek.
2012. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fogadjon el úgy ahogy vagy!
2012. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
alapból tizenéves korban ki az aki sovány lánnyal jár?
2012. máj. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem ezt egy idősebb férfi ismerősöm mondogatja egyfolytában... közben meg úgy bámul rám (főleg a hátsómat és a mellemet), hogy majd kiesik a szeme.

Kérdezd meg tőle, hogy ha ennyire szarul nézel ki szerinte, akkor miért van veled? Vagy ha meg így tetszel neki, akkor ne rombolja az önbizalmad az örökös kritizálásával.

EGyébként hány kiló és hány centi vagy?

2012. máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csakhogy a 6. válaszolónak én is válaszoljak: ilyet is csak egy irigy disznó mondd. Amúgy remélem nem vagy szolnoki. XD
2012. máj. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

165/45. Amúgy nem nézek ki szarul szerinte se,meg szerintem se, mert ő is mindig a seggemet bámulja, meg mondja, hogy tetszik neki.. de amikor megfogja a derekamat, és érzi a csípőcsontomat, na akkor szokott ilyeneket mondani, és elég szarul esik. Mellesleg alkatilag ilyen vagyok, sosem tudtam hízni.


Amúgy szombathelyi vagyok :))

2012. máj. 14. 11:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor 8.nak üzenem én fiú vagyok .p és mivel én is altestet formálót sportoltam,sportolok elvárom hogy a lány is izmos legyen derék alatt , és 166-hoz legyen már 57-58 kiló ez is úgy hogy 2-3 kiló van rajta csak hogy teltebb legyen és az úgy a jó , ez azért alapvető és ne mondja senki hogy 166 , 58 már dagi mert én ismerek ilyen lányokat laposabb a hasuk mint az Alföld , sokaknak ez az ideálja nem a vékony lányok.
2012. máj. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!