Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van köztetek olyan aki úgy...

Van köztetek olyan aki úgy lett szőke, hogy előtte leszivatta a haját, aztán pedig tartós festékkel be festette? Milyen lett a hajatok? Nem ment tönkre nagyon? Van valakinek személyes tapasztalata e téren?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, én sötétszőke-barnás voltam (eredeti szín) ezt leszívattam egyszer, arra ment rá a hamvas szőke hajfesték, elvileg várni kellett volna, de nem bírtam a csibe sárga színt, a hajam meglepő módon jól bírta, nem tört le, azóta csak a tövét festem, egészséges a hajam, alig töredezik..
2012. máj. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én vörös voltam,eredeti szőke.Utánna leszívattuk és nem lett baja,persze fodrász csinálta.
2012. máj. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen hajfüggő, na meg az sem mindegy, milyen anyagokkal kened a hajad. Ami egyiknek nem árt, az a másiknak katasztrófa.
2012. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az igaz amit az utolsó írt példának okáért itt vagyok én, festettem a hajam a palette XXl-el és halálos lett a színe és az állaga. Majdnem belehaltam a "veszteségbe", az egyik barátnőm meg mindig azt használja. De az biztos, ha valami szörnyű szín lesz az leviszi(Palette) csak utána rá kell festeni. Ami szintén nagyon nem egészséges. Nem ajánlom, hogy leszívják a hajad színét, seprűs lesz nagy valószínűséggel. Az a rossz benne, hogy elveszti a színnel együtt a ragyogást a haj és olyan lesz mint a szalma. És majd várni kell min fél évet várni mire valamennyivel jobban néz majd ki és az állaga javul.(Ez idő alatt én nem festettem a hajam)Saját tapasztalat....
2012. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!