Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajúak, mivel ápoljátok...

Szőke hajúak, mivel ápoljátok a hajatokat, hogy szép és egészséges maradjon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a rendszeres vágás is fontos, de arra lennék kíváncsi, hogy nektek milyen balzsam, pakolás stb vált be? Mióta szőke vagyok ismét, nagyon nehéz bánni a hajammal. Száraz és hiába vágatom hamar elkezd töredezni, viszont mindenképpen szeretnék ennél a színnél maradni, mert többször is visszatértem a barnához, de a szőke haj áll a legjobban:)
2012. máj. 13. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem ami bevált a pantene proV festett hajra való termékcsaládja (sampon,balzsam,és szárítás előtt nem kiöblítendő pakolás),bio gránátalmás hajpakolás mosásnál,majd formázás után bekenem kallos tükörfény hajolajjal,így nagyon fényes és puha lesz tőle:) De én is ha úgy látom eltört a vége vágatok le belőle:)
2012. máj. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jah a legfontosabb: Festésnél csak az utolsó 5 percre kenem fel a hajvégekre így nem károsodik!
2012. máj. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Fodrásszal festetem mindig, mert tényleg nagyon fontos a hajam:) Már csak a töve lesz festve mindig, mert sikerült elérni a megfelelő színt:)
2012. máj. 13. 10:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem eredeti szőke a hajam, de a következőket használom:

- Kallos tejproteines balzsam

- Gliss kur ultimate repair sampon (fekete-arany flakonos)

- Imperity hajolaj

- heti 2-szer olívaolajos pakolás

- Avon: Advance Techniques kiöblítést nem igénylő balzsamját szoktam használni hajmosás után, még nedves hajon

- kifésülő spray: most éppen Schauma van, de ez mindig változó. Talán az eddigi legjobb az Elséve full repair 5 (fehér-piros flakonos) volt.

2012. máj. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

természetes szőke vagyok, de ezeket használom:

-nivea 2in1 sampon és balzsam egyben

-nivea sampon szőke hajra

amikor eszembe jut és van itthon, akkor pakolás, de ez nagyon ritka

WU2 sampon nagyon jó egyébként, ha ez elfogy, áttérek arra minden valószínűség szerint.

egyébként valami kifésülést segítő spray, de ez is csak ha eszembe jut.


ennyit teszek a hajamért, de dús és hosszú, derekamig ér. fél évente elég az egészségügyi vágás, mert nem töredezik, szóval nagyjából ennyi :)

2012. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!