Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 20 év körüli fiúk, ti gyantázt...

20 év körüli fiúk, ti gyantáztattok? Ha igen, melyik testrészeket?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem gyantázok, borotválom a farkamat és környékét, máshol alig nő rajtam szőr, szerencsés alkat vagyok.
2012. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem? Tán a seggedet akarod?
2012. máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a teljes felsőtestemet,mert brutális szőrzetem van,de csak ritkán gyantáztatok,inkább borotválom.
2012. máj. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
gyantaaa?ez nálam még egyszer sem merült fel.pedig még én is csak 25 vagyok,de ennyit számít 5 év?hova süllyed a férfi társadalom?
2012. máj. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bár én lány vagyok, de minek gyantázzon egy pasi? Ha akarja akkor lent, de a többi legyen már szőrös!!
2012. máj. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%

Ja ja ja. És az arcotokat se borotváljátok srácok mert aki borotválja az köztudottan a dákót csipázza. Legyetek olyanok mint egy török mehemed.


Jesszus.

2012. máj. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat hogy azt gondoltam, hogy az arcot borotválni alap dolog, kivéve ha a Télapóról beszélünk :) De mért baj ha egy pasinak szőrős a lába, keze, mellkasa, hasa?? chaa
2012. máj. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

én is csak a farkamat szoktam, egyszer amikor eppen sexeltem egy bomba csajjal akkor nagyon szőrösnek találta a tökömet, és nem akarta bekapni,és még azt sem engette hogy jobban belenyomjam a puncijába nehogy véletlenül bennemaradjon a szőr!

mondhatni elég hosszú a farkam 14,5 cm, komolyan mondom h borzasztóan nagy szőrszálak képesek nőni rajta, de am nm vok annyira szőrös a többi testrészemen!

2012. máj. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem gyantáztatok, csak borotva, de azt mindenhol. Kedves utolsó 14,5cm kisebb mint az átlag.(15cm) Vagy ha az már nagynak számít akkor én nigger vagyok!
2012. jún. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!