Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki használ kókuszolajat a...

Aki használ kókuszolajat a hajára, tényleg szebb lesz neki tőle?

Figyelt kérdés
Milyen hatása van a hajra?
2012. máj. 14. 13:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Este bekentem az arcom vele...rggelre olyan pihepuha lett a borm.:)))
2012. máj. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ti milyen kókuszolajat használtok?

Én ezt néztem ki: Logona hajvégápoló kókuszolaj.

2012. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

En nem azt vennem...:/ az csak 50 ml...es van vagy 1500..igaz van ket plusz osszetevo hozza az egy e vitamin a masik illatanyag.

Amit en vettem is 1500 koruli volt..es 120 ml..es csak a kokusz. Am is feleslegesnek gondolnam a plusz e vitamint amikor a kokuszba alapba van e, b vitamin...meg fele akkora

menj ek egy gogynovenyboltba szerintem.:)

2012. jún. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Rendeltem méghozzá innen, drága volt, de biztos, hogy igazi www.kokuszolaj.com
2012. jún. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Utolso elotti vagyok.

Enyek is tuti kokuszolaj...osszetevoje csak a 100% szuz kokuszolaj.

2012. jún. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam a kókuszolajat. Jó sokat tettem, mert a hajam nagyon száraz (a göndör haj átka...) és egész éjszaka dunsztba volt. Másnap reggel lemostam, 2x kellett samponozni, és simán kijött. Puhább lett a hajam, remélem hosszú távon lesz valami pozitív hatása. Pl. könnyebben nő a hajam, mert nem törik le a száraz vége.
2012. jún. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
En is ebbe bizok. :)(
2012. jún. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Meséljetek milyen fejlemények vannak?


Valami nekem is kellene időnkénti hajvégápolásra mert a mosás utáni fújkák szárazon nem jók és törik száraz..minden (de sajnos a szőkítés miatt -vörösből csináltunk szőkét és sokat volt melírozva)

Egyébként gliss kur mellett nem tört,de a végén már száraz volt.

2012. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
aki kíváncsi... :P azért vette ilyen olcsón mert az nem szűz hanem szűrt ..:D azért szokták a szüzet hajra rakni mert abban több a "cucc" a szűrt is jó rá de abban nincs annyi hatóanyag..:)én is sok jót olvastam róla...lehet majd egyszer veszek de elég drága :D azt mondják sokáig elég hajvégápolásra :D ha meg azt nézzük többi hajvégápoló sem olcsóbb ˘^
2012. dec. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!