Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olaj. Már az első...

Ricinus olaj. Már az első használat után látszódott nektek, hogy szebb lett a hajatok?

Figyelt kérdés

Olvastam a ricinus olajról,hogy hajra is jó..vélemények?:) Hányszor használjátok? És ti mennyi időre rakjátok fel?

Más helyre is használjátok? Ára kb?


Köszönöm a válaszokat előre is!:)


2012. márc. 31. 10:29
 1/5 subrosa1989 válasza:

Szia! Az én hajvégeim szárazak, arra használtam néha, de nem igazán segített, pontosabban semmi változás nem történt.

40 ml-t vettem a patikában kb. 400 Ft-ért. A szempilláimra is szoktam használni, azokra viszont egészen jó, mert megerősítette őket. Dúsabb nem lett, de erősebb.

2012. márc. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

100 ml vettem patikában 300 ft-ért.

Kb. 1 hónapja használom, nagy változást nem tapasztaltam még. Szempillámra is használom, az talán erősebb lett. Volt, hogy egész éjszakára rajtahagytam, de általában 2- 3 órára szoktam.

2012. márc. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én már az elsőtől éreztem és láttam is :)

Én 4-5 órára szoktam feltenni, attól függ mennyi időm van. A lényeg hogy valamilyen másik hajpakolásba keverd bele mert magában szörnyen zsírosítja a hajat. Ha feltetted, csavard be a fejed frissítő fóliába (átlátszó) aztán melegíts rá hajszárítóval és tegyél rá egy törölközőt vagy sapit hogy bent tartsa a meleget. Lemosásnál 2x-3x mosd meg samponnal, és legjobb ha magától hagyod megszáradni. Az én hajam már az elsőtől nagyon szép fényes lett és olyan puha mint a vaj. Heti 2x használtam a kúrálós időszakomban, most már csak havonta mert vörösre van festve a hajam és ez a pakolás minden színt kiszed az enyémből :D


21L

2012. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! :)

Remélem,nekem használni fog..a töredezett hajvégeim miatt kéne.:( Meg,persze jó lenne,ha szebb lenne a hajam,fényesebb és puhább.:)

2012. márc. 31. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem bevált :) centit nem tudok mondani mivel nem mérem de látványos kb 2hónapja használom heti egyszer :)
2012. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!