Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frufrut vágattam magamnak és...

Frufrut vágattam magamnak és nagyon megbántam. Nem illik hozzám, olyan idétlen vagyok vele. Hogyan tudom valahogy elviselni?

Figyelt kérdés

Most oldalra tűzöm, hullámcsattal, de így is kicsit béna. Viszont legalább normálisan nézek ki. Nem is tudom honnan jött ez a hülyeség, 14 éves korom óta nem volt frufrum, de ahogy ott ültem a fodrásznál, kedvet kaptam. 27 éves vagyok, és úgy nézek ki vele, mint egy idióta.

Milyen trükkök vannak, hogy eltüntessem és jól is nézzen ki?

Félhosszú a hajam és tépett.


2009. jún. 26. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy csak szokatlan. Vagy tűzd oldalra, vagy menj el fodrászhoz, hátha tudja korrigálni és elviselhetőbben fog kinézni. Egyenesre vagy féloldalasra vágtad?
2009. jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Bocsi, nem figyeltem, hogy vágattad:$
2009. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Amint jobban megnő, a füled mögé tudod tenni, de addig csak félre tűzni tudod. Egyébként nem biztos, hogy rosszul áll, csak furcsa még. Mást megkérdeztél, hogy hogy tetszik?
2009. jún. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Tűzd fel hátra..iylen bubifrizurásra..:)vagy csak egyszerüen oldalra!!nyugi hamar megfog nöni:)
2009. jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha hoszabb, akkor sz.tem elválaszthatod középen, ha rövidebb, akk. oldalt válaszd el a hajad, és fésüld át az egyik oldalra, így nagyon rövid oldalfrufrut kapsz ;)
2009. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
valamiért kedved kaptál hozzá a fodrásznál, már ott sem tetszett az eredmény vagy csak otthon ütött be a baj? lehet, hogy azért tűnsz magadnak 'idiótának', mert furcsa. kérdezd meg azért az ismijeidet, hogy szerintük milyen vagy így, vagy csak aludj rá egyet. aztán ha úgy se tetszik, akkor nincs más lehetőség, csak el tudod tűzni, amíg megnő
2009. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem sokan voltak már így! Csak eltűzni tudod, vagy megpróbálni helyrehozni, azaz vmilyen alakot adni neki, hátha az jobban áll.

Mostanában divat, hogy feltűzik a fejük tetejére.:) ->

[link]

[link]

[link]

[link]


De ha nem akarod feltűzni, akkor próbálj meg belőle valami jó kis frizurát kihozni... Ha nem vágtad túl rövidre, akkor lehet variálni... nézz körül a neten, milyen frufruk állnának jól. Lehethogy még helyre tudnád hozni.->

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

img1.myimg.de/PanneluggKimberly309476x359d0.jpg


Mást sajnos nem tudok tanácsolni. Türelem... majd visszanő.:)

2009. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
vagy tudod mit? linkelj magadról képet és majd eldőntsük
2009. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

csak az előttem szólókat tudom ismételni :)

szerintem is küldj egy képet magadról!

2009. jún. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is. Az arcod meg max takard ki.
2009. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!