Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Syoss világosító és L'oréal...

Bogyo5418 kérdése:

Syoss világosító és L'oréal efassor hajradír tapasztalat? Vélemény? Hogy s mint. Syoss Pronature? Mennyire jó a hajra stb. ÖSSZETETT KÉRDÉS!

Figyelt kérdés

Eredti hajszínem kb sötét-közép szőke árnyalat [link]

kb ilyesmi volt és 2 éve be lett festve syoss fagyos gesztenye majd középbarnával majdnem fekete lett szval egy idő után meguntam úgyhogy elkezdtem koptatni fodrász nem akarta szőkíteni amivel egyetértettem úgyhogy ajánlotta a BESS dohányszőkét, belementem, de ennél világosabbat szeretnék.barátnőm új fodrász tanonc(egyébként rohadt ügyes szval megbízok benne), "mesterétől" megkérdezte mit kéne de olyan dolgot mondott hogy tátva maradt a szám(5-6 óra + anyagár ami hehee maradok ilyen színű) aztán 2 hétre rá meg azt mondta mellíroztatni kéne (heheee nem. Barátnőm mondta h koptassam mindennel próbálkoztam(amit csak olvastam,és nem halt bele a hajam szval okés) kb [link] 2 színmintára sikerült kihozni de a lenövés már nagyon gáz. Keresgéltem és találtam a L'oréal efassor hajradírt, bloggolt is róla vlki (majdnem fekete hajszín és világos vörös lett belőle).Nem is szőkítő, nem muszály használni oxydot,nem is károsít annyira, DE belemerültem és olvastam hogy dícsérik a syoss világosítót is. Szemezek syoss pronature szőkéivel(inkább a sötétszőkével),vagy syoss ( [link]

[link] árnyalataival szval mit javasoltok? Melyik lenne helyes döntés hogy ne égessek le 3-4 centit a hajamból? Melyik lenne jobb a radír vagy a világosító? Syosst szeretnék használni mert attól hogy sötétebb a kapott szín jóval tartósabb és jobban bírta a hajam mint a besst. Ja és a radír kb milyen színt hozna ha nem teszek bele oxyt?



#hajfestés #hajradír #világosítás #L'Oréal #Syossm #syoss pronature #syoss világosító
2012. máj. 15. 19:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!