Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú, derékig érő, dús...

Hosszú, derékig érő, dús hajam van. Milyen fésűt célszerű használnom? Valahol azt olvastam hogy a legjobb a finom sörtéjű disznószőr fakefe (? ). Csak azt nem tudom hogy hogyan fésülném ki vele a gubancokat. :S Van valami tippetek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy a először átfésülöm a hajam egy ritkább fogú fésűvel, és amikor már gubancmentes, átfésülőm a vaddisznósörte hajkefével.
2012. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bogyo5418 ***** válasza:
Nagy hajnál előnyben van a csont bontófésű vagy kefe ami kicsit ritkább aztán jöhet egy sűrűbb vagy a kefe ezek a legjobbak
2012. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A bontófésűd is készüljön természetes anyagból, pld. fából. Emellett én bambusz kefét használok, az jobban bejött, mint a vaddisznó sörtés.
2012. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. máj. 16. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!