Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoláriumban hogyan lehet...

Szoláriumban hogyan lehet egyenletesen barnulni?

Figyelt kérdés
Nekem a lábam mindig jóval fehérebb, mint a felsőtestem, mert azt ugye sokkal jobban éri a nap (karom, vállam, arcom jóval barnább). Főleg a lábamat szeretném "barnítani", mit csináljak? Már arra gondoltam, hogy felül teljesen "beöltözök" (hosszú ujjú póló, kesztyű, a fejemre is húzok valamit) és úgy állok be a szoliba, de ez elég hülyén hangzik. Esetleg van valami jobb ötletetek?

2012. máj. 16. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem szolizok,de pár dolognak utánajártam, mikor akartam:) viszont azt tudom tanácsolni hogy felül kend be magad napolajjal alul meg ha jól tudom van vmi olyan krém amit szolizás előtt kell használni(bekened magad) és elvileg attól jobban barnulsz szolizás kozbe, de hogy ez mennyit használ azt nem tudom...
2012. máj. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van lábravaló szolikrém is direkt! nem árt ha befektetsz egy szolikrémre,amit mindenhova lehet kenni :) olcsóbb mintha a szoliba kistasakokat veszel 2-3-400ft-ért.Szerintem állóban lehet a legegyenletesebben,viszont én azt utálom.Fekvőbe kiváncsi lennék,hogy lehet,mert a hátam ahol leizzad egy hatalmas foltban keretes lesz és világosabb :D
2012. máj. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
menj sexy cacao-s szoliba. és kend be magad szoli krémmel:-)
2012. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Mivel elég kezdő szolis vagyok, nem is tudtam, hogy van szoláriumozáshoz való krém...szóval ma is tanultam valamit:-)
2012. máj. 16. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a csokicsövet tudom csak ajánlani neked. Attól nagyon szép, egészséges színed lesz. Én azt használom és nagyon szeretem! Ha bekened a lábadat kifejezetten lábra való szolikrémmel az segíteni fog a gyorsabb és egyenletesebb barnulásban. Nem kell beöltöznöd, sem pedig bekenned magadat naptejjel, pár alkalom után összebarnul a fehérebb rész a sötétebbel!
2012. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot! Kisvárosban élek, ahol nagyon korlátozott számban található szoli, és egyik sem csokicsöves sajnos. Debrecenben kipróbáltam egyszer ezt a fajtát, jó is volt, de hát egy alkalommal nem sok minden látszott még. Nagy kár, hogy csak ritkán jutok be Debrecenbe, tuti, hogy azt a fajta szolit választanám. A szolikrémet igyekszem beszerezni.:-) Üdv: Zsófi
2012. máj. 21. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!