Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt már foltos a hasatok...

Volt már foltos a hasatok szolitól? Ez alatt azt értem, hogy nekem néhány helyen (kis foltokban) féhér a bőröm!

Figyelt kérdés
Már nem voltam kb. 2 hónapja szoliban(minek itt a jóidő)!Mitől lehet ez?Van rá valami kenőcs,amitől elmulik?Ez befog barnulni ha napozok(jó lenne):)?Segítsetek létszi!Előre is köszi!
2009. jún. 26. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az arcomon van oldalt egy folt , régen pedig az államon volt oldalt. Nem értettem én sem a dolgot és elég furán néztem ki mikor már nagyon barna voltam és feltűnő volt a folt. Az évek múlásával az államról eltűnt, de az arcomon még észre szoktam venni ha kijövök a szoliból. Nem tudom pontosan de szerintem ott nincsen az a sejt ami a barnaságért felelős mi is a neve nem jut eszembe?
2009. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nincs annyi pigment, vagy mi a pi*csa, én sem tudom!De félek, hogy ott ahol nekem fehér folt van ott már nem barnul le többet!:(

Írjatok még létszives!

2009. jún. 26. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok butaságot írni, de mivel nekem is van ilyen kis foltom a vállamon, így én is kérdezősködtem régebben és nekem azt mondták, hogy ez valami gombafertőzés, de nem veszélyes. Bőrgyógyászhoz kellene menni vele, de mivel nem rosszabbodik és nem fájm, így nem foglalkozom vele. Szolizás előtt réges-régen nem volt ott nekem a fehér folt, tehát innen gondolom, hogy nem biztos, hogy hülyeség amit mondtak (többen is).
2009. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is úgy hallottam, hogy ez "szoligomba". Nem fáj, nem rosszabbodik, csak van. Jah, és randán hangzik...
2009. jún. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én régóta nem járok szoliba,mégis van a hasamon 2-3 ilyen fehér folt.
2009. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!