Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék egy sárkányt tetovál...

Szeretnék egy sárkányt tetováltatni a hátamra, vélemény?

Figyelt kérdés

Úgy szeretném, hogy a teste (hosszú, kecses) a gerincemen futna végig, a szárnyai pedig a lapockámról indulva a hátamon lennének.

[link]

valahogy így a szárnyak (csak sárkányszerűbbek) és közte a teste egészen a nadrágom vonaláig.

Mi a véleményetek? Ez kb mennyibe kerülne? Nagyon fájna?

És csak hogy tisztázzuk, nem divatból, számomra ez fontos, tetszik és jelent is valamit, szóval lebeszélni ne próbáljatok, azt halom eleget. Előre is köszi a válaszokat. :)



2012. máj. 18. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
hajrá ;)
2012. máj. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lapockánál fájni fog!

30-40 alatt nem hiszem hogy meguszod..meg tuti több hónap lenne és nem nyár elött csináltatnám, mert egy ideig kötözni kell. Meg hát nehéz jó szakembert találni

Te leszel a tetovált lány?:D

Amugy fasza

2012. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
HÚ, hát 40-be biztos belekerülne,.. Nekem tetszene, ha egyedi lenne és valóban van üzenete, jelentése, amúgy a fájdalom mindenkinél más
2012. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem se májusba jutna eszembe tetováltatni, az biztos.

Egyébként ha tetszik és rendesen végiggondoltad, akkor ne érdekeljen más véleménye. Én is tudnám sorolni az ellenérveket, de őszintén szólva engem is idegesítene ha mások megpróbálnának beleszólni.

2012. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minek az? Férhez mész, aztán kinő magától.
2012. máj. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi, mindenkinek, am nem most gondoltam, ugyanis még meg kell előtte rajzolnom, mert még csak a fejemben van kész :D

és természetesen egyedi lesz, mert saját rajz alapján fog elkészülni. Esetleg ha tudtok jó tetoválókat, azt írhatnátok.

2012. máj. 19. 11:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Budapesten?
2012. máj. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jó ötlet,és viszonylag kevésbé fáj (legalábbis nekem a hátamon kevésbé fájt mint a bokámon, pedig sokaknál ez fordítva van). aki nekem csinálta nagyon profi 4000/óráért dolgozik. priviben tudok elérhetőségeket adni.
2012. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, Bp.-n

Utolsó: azt megköszönném :) További válaszokat is örömmel várom. :)

2012. máj. 24. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!