Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Attól hogy gyorsan barnulok,...

Attól hogy gyorsan barnulok, jól állhat a fekete haj és lehetek emós?

Figyelt kérdés
gyorsan barnulok, de viszont emo vagyok, szőkés hajjal amit be akarok festeni feketére, de nem tudom h állna... hogyan lehet lassítani, elkerülni a barnulást? jah és senki se írjon h pózer vagyok meg ilyesmik mert nem igaz!
2012. máj. 19. 09:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, ha emo akarsz lenni, akkor az vagy, mert a stílusok nem külsőségekben mutatkoznak meg, te viszont ahhoz igazítod a dolgot, hogy akkor onnantól az leszel?

Amúgy az arckarakteredtől, a bőrszínedtől, szemed színétől, sok mindentől függ, hogy áll a fekete, de borzalmasan nehéz lesz tőle megszabadulnod, szóval gondold át.

2012. máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!