Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajból világosbarna/szö...

Fekete hajból világosbarna/szöke hajat hogyan tudok csinálni anélkül hogy roncsolnám?

Figyelt kérdés
nagyon sokszor próbáltam már szökitöporral, de mindig visszatértem a feketéhez, most néztem ezt a színlehúzót. az nem száritja és vákonyitja el a hajat mint a szökitöpor? Illetve ha valaki fodrász örülnék ha leirná ő milyen lépésekben tenná, hogy pl csak a felsö részt vagy csak az alsót elöszö4r, vagy melír.
2012. máj. 14. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

nem vagyok fodrász,de hátha hasznos neked amit leírok:))

Szóval én is fekete voltam de csak 1x mert kipróbáltam és szörnyen állt,gyorsan meg is akartam tőle szabadulni! Jópár flancos fodrássszalonban jártam és mindegyik azt mondta nem vállalja el hogy újra szőkét csináljon belőlem,mert kopasz leszek meg leég a hajam stb. El voltam keseredve,gondoltam elmegyek párom fodrászához aki egy kisebb szalonban dolgozik! Ő rögtön mondta hogy oké nem lesz egyszerű,gyors meg semmiképp de megcsináljuk! Nagyon örültem és fél év alatt újra szép hamvasszőke lettem sapkásmelírral! Nagyon lassan ment,de fokozatosan szőkültem ki és egyáltalán nem roncsolódott így a hajam! Azt hiszem 2x vagy 3x sapkásmellíroztunk utána,meg fokozatosan világosítottuk:)) Köztes eredményként szőkésbarna voltam senki nem tudta megmondani ez már szőke-e vagy barna??:) De soha nem volt undorító színe a hajamnak így:) És akkor az utolsó alkalommal már teljesen szőke lettem:)) Nagyon örültem!

Szerintem az egész hajadat soha ne szívasd le feketénél makacsabb szín nincs,én mindenkit ezek után próbálok lebeszélni aki eredetileg szőke:)


Ha a colour B4-ről beszélsz hajfestékleszedőről,az nem fogja leszedni sajnos :/

2012. máj. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát köszönöm szépen :) én se akarom semmiképp hogy leszivatom és borzalmas színe legyen ráadásul foltos. ezért érdeklődöm hogyan lehetne hajkimélöen kivilágosodni :) köszönöm a válaszod, amugy sokfajta ilyen színlehuzot néztem, de még nem próbáltam ki. csak érdekel hogy az nem roncsolja e a hajat :)
2012. máj. 14. 11:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Roncsolás nélkül? Sehogy... Megvárod míg lenő az eredeti hajad és ráfestesz... De el kéne dönteni melyik színt akarod mert a folyamatos változtatás borzasztó rossz lesz a hajadnak.
2012. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!