Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Brazil keratinos hajegyenesíté...

Brazil keratinos hajegyenesítéssel kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne ez a fajta módszer, mert már nagyon unom a hajvasalást, és h párára visszahullámosodik tőle a hajam. Valaki próbálta már? És elégedettek voltatok vele? És vidéken nem ismertek fodrászatokat, akik ilyennel foglalkoznak?

2012. máj. 19. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Barátnőm próbálta...

Le is tört neki a haja, a derékig érőből lett egy váll fölé érő:S

2012. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez komoly? :O de én azt hittem h nem roncsolja a hajat
2012. máj. 27. 12:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia én tegnap csináltattam miskolcon egy szalonba ami elég jó hírű... a lényeg hogy borzalmas volt a gőztől könnyezett a szemünk és fekete hajam van na hát barna lett... ez még mind semmi a cucctól nem tört el a hjam sőt nagyon szép fényes és tényleg feltöltötte viszont ma reggelre már hullámos lettaz alja pedig nem is hullámos és nem is egyenes a kettő között van ugyhogy megpróbálom kivasalni és ha utánna is olyan lesz akkor megyek reklamálni .... és 15 ezrembe került!!! ha ki akarod próbálni a gőz nélkülit válaszd arról jobbakat hallottam én is azt akarom még egyszer máshol kipróbálom azt és ha az sem jó feladom több pénzt nem dobok ki rá!!!
2012. máj. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!