Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthoni hajfestéssel kapcsolat...

Otthoni hajfestéssel kapcsolatos kérdés! Heelp?!

Figyelt kérdés

Ha evvel a leszívom a hajam otthon,akkor még be kell festenem utána szőkére vagy elég csak ezzel és szőke lesz?!

[link]


2012. máj. 12. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen az eredeti hajszíned?

Volt már festve, ha igen mivel és hányszor?

Mennyire egészséges a hajad?


Egyébként meg a felirat szerint ami a dobozon azt írja hogy USE WITH vmi ennek a cégnek a krémjével. Szal lehet azt se ártott volna megvenni...


Személyes tapasztalatom szerint, ha sötétbarna hajat szívatsz le akkor először narancssárga leszel/ kanárisárga, ami elég cinkes. Ezt utána érdemes befesteni pár nappal később egy sima hajfestékkel.


Én am nem ajánlom az otthoni hajfestést. Nekem nagyon sok munkám volt vele... aztán egyszer egy tőfestésnél tönkre is tettem a hajam.


Am tény hogy előtte egyedül sokkal jobb szőkét értem el mint a legtöbb fodrász aki az én hajam/ ismerősök haját csinálta...de ehhez rengeteg youtube videó nézegetés, how-to olvasgatás, forumok stb. és nem kis pénz társult, tehát az otthoni hajfestés sem vmi spórolós dolog sajnos.

2012. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szőkés vagyok,és tudom,h valamivel együtt kell használni:) Amúgy köszönöm szépen,nagyon sokat olvasgatok ezek után..most úgy állok,hogy evvel le szívom és utána rá szőke haj festéket,mert ugye elvileg ez kiszívja tehát világos lesz,így majd be fogja a szőke..de lehet nem jól gondolom..:/
2012. máj. 12. 22:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, mindenkeppen kell utana meg egy szoke hajfestek, hogy legyen valami normalis szine.

De azzal varj egy par napot leszivas utan, hagy nyugodjon meg a hajad. Meg kozben apolhatod par kremmel.


Trukkok, a hajtore kesobb teszed ra. Egyszeru kemai: a fejbornel melegebb van igy gyorsabban lejatszodik a kemiai reakcio. Tehat hagyj ki kb 5 centit.

Hajvegek ha nem eleg apolt es sprod akkor azokat vszeg majd le kell vagni mert olyan lesz mint a sepru.


Es itt is ervenyes hogy megelozni kell hogy elgyenguljon a hajad, visszaforditani nem igazan lehetseges. Az lehet h egy pakolastol 2 napig jol fog kinezni a serult haj, de az ugyanugy karosodott es nincs semmi csak az ollo ami eltunteti a szettort reszeket. - mikroszkop alatt nagyon durvan nez ki egy tonkrement leszivott haj xD nekem anno darabok hianyoztak a szalbol, mintha vmi beleragott volna...

2012. máj. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. máj. 12. 23:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez egy szőkítőpor. Tehát a hajat csak színteleníti, de nem festi. Emiatt ha lemostad a hajadról az anyagot, kend be a neked tetsző árnyalatú szőke színezővel. Már ne festékkel, az árt a hajnak. Természetesen rögtön szőkítés után csinálhatod.
2012. máj. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha miután evvel leszívtam a hajamat,rá festek szőke haj festékkel,akkor pontosan azt a színt kapom,ami a dobozon van?Tehát jól be fogja fogni?
2012. máj. 13. 14:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem garantált. Tulajdonképpen a dobozon lévő színt megkapni zsákbamacska, mert senki nem tudja, hogy az a modell a valóságban milyen színű lett a festéktől...(nyomda ördöge, vagy esetleg utólagos fotoshop)

Az sem mindegy, mennyire szívatod le a hajad, tehát nem maradhat vöröses, mert azt nem nagyon lehet eltüntetni sima szőke festékkel.

Ha szép szőke alapot kaptál a szőkítővel, akkor jöhet a SZÍNEZŐ, nem festék. (még nem tudom, milyen a vágyad, melyik fajta szőke, és ezt melyik anyaggal akarod elérni?)

2012. máj. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Világos barna hajam van,vagy inkább sötétszőke...

[link]

Ezt a hajfestéket vettük.Le kell előtte szívni,vagy be fogja ha simán be festem?:)

2012. máj. 13. 15:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Látható a dobozon, hogy milyen kiindulási alapból milyen eredmény várható. Annyit hozzátennék, hogy szerintem nem lesz olyan, mint a képen - kicsit átverés. A világos alapnál még elhiszem, de a sötétnél tutira nem lesz olyan, amilyen a képen, hanem sötétebb, sárgásabb. Meg kell próbálni, tapasztalatom szerint ilyen szép, egységes, a tőnél is világos hamvasszőke nem lehet ezzel a bolti festékkel.
2012. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!