Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb.3 hónapja festettem utoljár...

Kb.3 hónapja festettem utoljára a hajamat vörösre és már jól le van nőve. Most szeretném világosbarnára befesteni a sötétbarna hajamat. Ha veszek egy világosbarna hajfestéket az befogja a vöröset vagy vöröses barna lesz ott, ahol most vörös?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
bízd fodrászra,vagy menj be egy fodrászkellékeshez,de ilyen művelethez felejtsd el a drogériás hajfestékeket, zsákbamacska az egész! Ha nem akarsz katasztrófát akkor 2 választási lehetőséged van:)
2012. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és mi az a két választási lehetőség? :D fodrász kellékes boltban szoktam hajfestéket venni egyébként :)
2012. máj. 20. 14:00
 3/8 anonim ***** válasza:

jaah a fodrász vagy fodrászkellékes:) Csak mert ha otthon ügyesen tudsz hajat festeni akkor csak segítséget kell ott kérned az eladótól hogy ilyenkor melyik termékét ajánlja:)

Nem lesz gond így!

2012. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor szerinted ha ajánlanak egy közép barnát akkor nem lesz vöröses, be fogja fogni ezt? tudok hajat festeni mindig itthon csinálom :)
2012. máj. 20. 17:32
 5/8 anonim ***** válasza:
mivel nem vagyok szakember nem akarok okoskodni,ők értenek hozzá és látják is élőben a fejedet,azért mondtam ők fognak neked tanácsolni testreszabottan színt:)
2012. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ akkor a héten megejtem a fodrászlátogatást :F
2012. máj. 21. 07:23
 7/8 anonim válasza:
Szerintem is kérdezd meg a profikat, de én tuti úgy csinálnám, hogy a lenövést befesteném vörösre, hogy egyszínű legyen a hajam, mindenhol. Pihentetném egy másfél hetet, az idő alatt nem lesz akkora lenövés, és akkor az egyszínű hajat festeném át teljesen egy másik színre. De ha nem akarsz ennyit vacakolni, a fodrász egyhuzamban megcsinálja.
2012. máj. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen, a fodrász azt mondta fessenm be először egyszinű barnára és azt majd lehet világiosítani :) és nem is megy úgy tönkre a hajam :)
2012. máj. 23. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!