Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szép a göndör...

Szerintetek szép a göndör hajon a melír? Világosbarna vagy sötétbarna hajszínhez milyen színű melír illik? Van v. kinek tapasztalata erről?

Figyelt kérdés

Esetleg képet is mutassatok. Én már keresgéltem tényleg göndör hajú melírozott frizurákat, de sajnos csak hullámos, vagy egyenes, és egyéb frizurákat találtam.

Tudom, hogy arcforma, szemszín, és bőrszíntől is függ.

Ird oda L vagy F!


2011. szept. 26. 18:41
 1/7 anonim válasza:
46%

Szerintem egyáltalán nem állna jól. Melírozni hajtincseket szoktak, göndör hajnál meg összevissza vannak a hajszálak, szóval nem egy egyenes csík lenne a hajadban, hanem itt is egy kicsi ott is egy kicsi. Nem tudom érted-e mire gondolok:D

17L

2011. szept. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szép!Itt van pár kép,ami nekem nagyon tetszik:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Most hirtelen ezeket találtam.Szerintem a barna hajhoz jól megy a szőke melír.A sötétbarnával a vörös is jól mutat szerintem.Nekem világosbarna hajam van,szőke melírral és imádom.

2011. szept. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok ezt kifelejtettem...

21/L

2011. szept. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem szép :) Nekem is olyan van, göndör, világosbarna hajba sötétszőke melír. Nem nagyon feltűnő, de így még természetes hatást is tud kelteni :)
2011. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző 17/L
2011. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Csak érdeklődtem, kinek mi a véleménye. Egyenes hajú frizurákat (melírozottat) már vagy 20-30fotót megnéztem.

Nagyon régen 2db vörös 2db szőke tincs volt a hajamban.

V.kinek tetszett, v.kinek nem. Most újra változtatnék a hajamon, festetni teljesen nem szeretném, ezért gondoltam, hogy melíroztatok. Csak halvány fogalmam nincs, hogy az hogy néz ki.

2011. szept. 27. 11:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, semmi nem marad a textúrából, vagy hogy mondjam, olyan összevissza lesz.

Egyik évfolyamtársam is oda meg vissza van a természetes hatásúra melírozott hajával, de rajta kívül nem igazán tetszik senkinek. :D De ahogy érzed, nem másnak kell elsősorban megfelelned ugye.

De szerintem ne festesd át, a göndör haj természetes színnel szép, ha nagyon fénytelen, akkor esetleg fesd át az eredeti színére, vagy 1-2 árnyalatot változtass rajta.

2011. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!