Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim részek és fenék gyantázá...

Intim részek és fenék gyantázásához milyen gyantát használtok? Mennyire vált be?

Figyelt kérdés
Otthon akarom csinálni, azért érdekelnek a vélemények, tapasztalatok.

2012. máj. 20. 13:08
 1/5 anonim válasza:
100%

én a fenekemre epilátort ,az intimebb részekre pedig weet hideggyantát használok

gyantát a fenekedre ne használj szerintem mert én attól ott kiszoktam pattogni

amúgy lány ,vagy fiú??

én lány és sajnos szőrösebb vagyok mint az átlag

ezvan

az egyetlen megoldás a szőrtelenítés

2012. máj. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igazából bármelyik jó(én gyöngyházasat használom az érzékeny területekre), de 2 emberes meló, egyedül nem tudod megcsinálni, max az intim gyantának egy részét. javaslom, hogy keskeny fejű gyantapatront vegyél.
2012. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne kezdj neki magadtól otthon. Legalább egyszer menj el kozmetikushoz és nézd meg hogy csinálja... Milyen irányból rántja mennyi gyantát visz fel egyszerre. Ott lent elég veszélyes tud lenni hogy magadtól nekiugorj..
2012. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok.

Igazából epilálni szeretném ezeket a részeket. A nagyja kész is van már, de a fenekemnél a farpofák között nem boldogulok, mert nagyon fáj. Ezért gondoltam hogy legyantázom, utána már nem lesz olyan vészes az epilálás, ha nem hagyom ennyire megnőni, megerősödni. Erre keresek gyantát. Régebben rendszeresen epiláltam ezeket a részeket, de aztán követte egy pár éves borotválós időszak, így nagyon megerősödtek.


Most újból epilálni szeretném. Ha majd kb. hetente végigtolom rajta az epilátort, akkor simán ki lehet bírni, mert akkor csak mindig pár szál fog kibújni, ami alig fáj, szemben azzal, hogy most kint van szinte az összes.

2012. máj. 20. 14:18
 5/5 anonim válasza:
2012. jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!