Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus. Most akkor hogy is...

Ricinus. Most akkor hogy is megy ez?

Figyelt kérdés
Már sokat hallottam, illetve olvastam róla. Nekem az nem tiszta, hogy ezt hajmosás után kell közvetlen? Száraz hajra? Nedvesre? Reggel pedig újra megmosom utána? És tekerek a fejemre valamit éjszakára? Vagy csak rakok egy törölközőt a párnára? A fórumokon a legtöbb hozzászólásnál ezekre sajnos nem térnek ki. :/

2012. máj. 20. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Én egyszer használtam még, ma fogom másodjára.

Van aki szempillára, van aki szemöldökre, és van aki a hajára használja. Én egyelőre a hajamra.

Rákenem egy hajfestő ecsettel, előbb a hajtövekre, majd a többi részre, rá egy zacskó, arra egy téli sapka és így alszom. Picit viszketett nekem a múltkor a fejbőröm tőle, de nem vészes.

Vannak akik más olajokkal keverik, és van aki tojássárgájával, én ma ezt fogom kipróbálni, teszek bele egy tojássárgáját.

Olvastam, hogy van aki megmelegíti én nem.

Szintén a neten olvastam, hogy hajnövesztés céljából a hajtövet és a hajvégeket kell bekenni, ápolás céljából az a hajhosszát. (én az egész hajam bekenem)

Nekem a múltkor második mosásra sikerült kimosnom, a sampon szerintem mindegy nekem schauma van jelenleg itthon.

Én száraz hajra kenem, nem fogom az megint megmosni, az már nagyon kínlódás.

Ha zavar a zacskó és a sapka éjszaka akkor leveheted szerintem úgy is jó. Vagy csináld napközben, de éjszaka fent tud lenni 9-10 órát napközben meg csak 2-3 órát. Legalább is az én időmet tekintve.

Szempillára pedig éjszakára bekened egy fülpiszkálóval, reggel lemosod, ha szemedbe megy picit homályosan látsz pár percig, de aztán minden oké (ez nem saját tapasztalat)

Sok sikert hozzá!

És ne várj az első használat után változást!

2012. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok, még ezt érdemes megnézned, én is innen vettem az ötlete: [link]

Valamint itt a GYK-n is sok kérdés van amiből sok ötletet tudsz meríteni.

18l

2012. máj. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenképp kipróbálom. :)
2012. máj. 20. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!