Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti milyen sampont használtok?...

Ti milyen sampont használtok? Két napontai hajmosás az gyakorinak számít? Szerintetek az a haj is jól náz ki ami középen van elválasztva? Köszi : )

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 19:15
 1/5 anonim válasza:
Szerintem annyiszor kell hajat mosni, amennyiszer az szükséges a hajnak. Ha kétnaponta zsírosodik, vagy korpásodik,vagy valami lesz vele(pl.: nyársaltok) akkor kétnaponta kell megmosni. és a középen elválasztott haj is nézhet ki nagyon jól, bár az kevesebb embernek áll jól, mint más stílus. :)
2012. máj. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne válaszd el középen a hajad,inkább oldalt,vagy vegyél fel hajpántot,de ha összegumizod ne válaszd el oldalt.A két napontai hajmosás szerintem túl gyakori még ha nagyon zsírosodik is a hajad. Én most Garnier natural mangós és tiaré virágos sampont használok,de időnként váltogatom.
2012. máj. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

semmi baj nincs a középen elválasztott hajjal. :) szerintem nekik pl nagyon jóláll.

én nivea sampont használok, és én is kb. 2-3 naponta mosok hajat.

2012. máj. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én Dulgon kids sampont használok, mert ez a legkíméletesebb a hajamhoz, és nekem is sokat kell sajnos mosni, mert hamar zsírosodik. Én 2-4 naponta mosom, attól függ mik jönnek közbe. Legtöbbször 3 naponta szoktam. Körülbelül 2 hetente megmosom egy erősebb samponnal, ami leszedi rendesen a lerakódott hajvégápolókat, ilyenkor a Lush Godiva samponszappant használom.

Nekem mindig középen van elválasztva a hajam, oldalt nem is tudnám. Alapból erre áll be mosás után is. Próbáltam oldalt, de nagyon hülyén nézett ki, mert kicsi a homlokom és a hajvonalam középen kicsit csúcsos. Meg vastagszálú, erős hajam van, rögtön visszament középre a választék. Nem tudom csak úgy fésülni, ahogy akarom. :D

2012. máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)) én is így vagyok.. :D középen áll csak normálisan :))
2012. máj. 21. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!