Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Válaszolnátok pár kérdésemre?...

Válaszolnátok pár kérdésemre? "Készülök" a nyárra és most felmerült bennem pár kérdés a témában.

Figyelt kérdés

1. Ha nem is híztam és fogytam az utóbbi időben, hogy kerülnek a combom belső részére halvány, de mégis látható striák?

2.Hányszor érdemes mosni egy lánynak a haját egy héten, hogy ne mondhassák rá, h zsíros/ápolatlan? (vállig érő hajam van)

3.Gondolkoztam, hogy eljárjak aerobikra.. mennyire kimerítő ott egy edzés? Ha bénázok valamit akkor nem fognak kiröhögni? Vannak ilyenben egyáltalán olyanok, mint a táncnál, hogy kezdő-, haladócsoport stb.?

4. Azt mondta nekem valaki, hogy a szivacsos melltartó maximum esztétikailag tesz jót, de teljesen elveszi a mellek rugalmasságát. Nekem nincs sok bajom vele, bár gondolkoztam, hogy tesire vetetek magamnak sportmelltartót, mert ott tényleg kényelmetlen. Szerintetek megéri? És mennyi igaz abból, amit mondtak nekem?

5. Az arcomon/vállaimon és mellkasomon vannak pattanások meg néhánynak még a nyoma is. Amikor tavaly meleg volt, sokat napoztattam, szinte már alig látszottak. Szerintem a nyár mindenképpen jót tett nekik. Imént viszont az mondták, hogy a pattiknak nem jó a nap, attól csak rosszabb lesz.. szerintem ebben nincs sok igazság. Szerintetek?



2012. máj. 8. 19:45
 1/2 TijuMK ***** válasza:

1, A striák jó kérdés, lehet nőttél más tippem nincs.

2, Én hetente egyszer mosok, de akkor se zsíros, csont száraz hajam van. Szerintem akinek zsírosodásra hajlamos moshat 2szer esetleg 3szor is, nyáron úgyis gyorsan megszárad.

3,Az aerobic jó, én 5 évig jártam, általában van külön kezdő csoport, ne aggódj nagyon kedvesek és nemgond ha bénázol senki se fog kiröhögni, ez a munkájuk hogy oktassanak. Szerintem próbáld ki a step-aeroic-ot, nekem az volt a kedvencem. Ja igen nem túl kimerítő de kellemesen elfáradsz.

A szivacsos melltartó ha van benne drót ami tartja a melled az teljesen jó, nem fogja elvenni a melled rugalmasságát, nekem 90C-s a mellem hordok melltartót mégse ér le a köldökömig. Ellenben tesire nagyon fontos a sportmelltartó ugyanis nekem a drót szétkaszabolja a mellem és semmit se tart. A sportmelltartó nem csak alul támaszt alá mint egy sima, hanem oldalt és le is nyomja a melled.

5, Nekem is néha van pattanás a vállamon és magamból kiindulva azt mondom hogy a nap igenis jó rá, mert leszárítja.


22L

2012. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. striák - ha nem fogytál, nem híztál, akkor én sem tudom, lehet, hogy tényleg nőttél.

2. haj - egyéni, hogy kinek milyen gyorsan zsírosodik, szerintem heti 2 hajmosás a minimum. Arra vigyázz, hogy ne 2in 1 sampont vegyél, mert ha a fejtöveden zsíros a haj, csak a vége száraz, akkor jobban zsírosítja a tetejét. Igaz, hogy drágább, de érdemes a megfelelő sampon mellé megfelelő balzsamot is venni.

3. aerobik - mindenképp jót tesz, van kezdő csoport, és senki nem nevet ki, ha valami elsőre nem megy.

4. melltartó - semmi gond a szivacsossal, bár tornához valóban sokkal kényelmesebb egy sportmelltartó.

5. pattanás - a nap nagyon jót tesz neki, leszárítja, és a bőröd is vitaminhoz jut, megújul.

2012. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!