Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha gyantát használnék epilálás...

Ha gyantát használnék epiláláshoz szebb lenne a bőröm a lábamon?

Figyelt kérdés
Eddig epilátort használtam és több helyen szőrbenövés van a lábamon és apró sötét pöttyös. Ez attól lehet? Ha gyantáznám szebb lenne?
2012. máj. 21. 13:59
 1/7 anonim válasza:
Szia! Sokáig én is epiláltam, és ugyan ez volt nekem is a problémám vele. Most már lassan 2 éve hogy áttértem a gyantára. Nekem sokkal szebb lett, nincs benövésem, szép selymes lett a lábam, és a szőreim is nagyon szépen kivékonyodtak. Van olyan terület ahol már szinte nincs is szőr. Mindenképpen próbáld ki, talán neked is beválik.
2012. máj. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm hogy írtál. Akkor érdemes megpróbálnom a gyantát. Te milyet használsz? Meddig elég? ilyet érdemes lenne vennem? [link]
2012. máj. 21. 17:35
 3/7 A kérdező kommentje:
a happy roll-ra gondoltam, dm-ben is lehet kapni.
2012. máj. 21. 17:36
 4/7 anonim válasza:
Szia! Bocsi, hogy csak most írok! Én is a dmből vettem még anno. Nagyon jó! Nekem sokáig elég, olyan 4-5 alkalmat tuti kihúzok vele. És egy hónapban csak egyszer kell gyantáznom most már.
2012. máj. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi hogy ismét válaszoltál. Még olyan kérdésem lenne, hogy gyantázás után mivel ápolod le a bőrödet?
2012. máj. 22. 14:12
 6/7 anonim válasza:
Babaolajjal. Az szépen ápol és a ráragadt gyantát is eltávolítja! Igazából mindegy milyen márka, én nivea babaolajat használok jelenleg.
2012. máj. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szia. Ismét lenne kérdésem. Hogy a dm-ben kapható happy rollos gyantázóhoz lehet kapni kis görgőfejű gyantát is? (azt írtad te is ott vetted a készüléket)Más márkájú gyantával is működik?
2012. máj. 28. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!