Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak nekem nem tökéletesen...

Csak nekem nem tökéletesen sima (szőr mentes) a bőröm gyantázás után? Vagy más is van igy?

Figyelt kérdés

Eléggé szõrös fajta vagyok sajnos:(, nem règ legyantàztam a lábaim (meleg gyanta, görgõs) volt, hogy 1-1helyen 2x is át gyantáztam mègis ott maradt a szõr. Mondjuk nem làtszik, csak ha jobban megfigyelem, de mègis érzem.

Mit csinàljak? Cseréljem le a gyantát epilátorra? Az jobban kitépi az apróbb szôrszálakat is?



2012. máj. 21. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem gyenge szőröm van,a lábam foltokban nem nő -nem tudom miért- gyanta után nekem babapopsi sima,csak nyáron nem szoktam gyantázni mert nem fogok szőrösen mászkálni amíg újra le lehetne szedni...szóval nyáron borotva,azután viszont nekem se sima..ilyen pici borosta mindig marad egy részen hiába megyek át rajta 60x. Nem tudom mitől lehet ez. Viszont ha bekenem testápolóval akkor valamelyest jobb.
2012. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lábamon* bocsi :D
2012. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én se gyakran gyantàzom nyàron, most kapòra jött a rossz idõ igy megneveltem. Szoktam gyantázàs után néha le borotvàlni, ha sürgõsen sima lábra van szüksègem, de az is csak ideig óráig tart!
2012. máj. 21. 15:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg szőrtelenítő krém? Én még nem próbáltam,de gondolkodom rajta..hátha.
2012. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De az is csak felületesen tünteti el a szõrt, nem? Am nagyon régen próbáltam, de egy szàlat se szedett le, mondjuk lehet nem jó fèle volt...
2012. máj. 21. 16:22
 6/6 anonim válasza:
Én néha szőrtelenítőkrémet használok (Veet). Kábé annyi ideig marad szőrtelen a lábad, mint borotválás után, viszont nem olyan erősen nő vissza.
2012. máj. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!