Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le szeretném epilálni a...

Le szeretném epilálni a hónaljamat. Mennyire fájdalmas? Mit kell tudnom előtte? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

2012. máj. 26. 10:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, a lábszáramat már epiláltam, azt már megszoktam, nem fáj annyira.
2012. máj. 26. 10:06
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, a hónaljadat is ugyanúgy kell, mint a lábszáradat, de elsőre elég fájdalmas tud lenni, az utána következő alkalmak már jobbak.:) Először is kend be testápolóval, vagy valami krémmel a hónaljadat, hogy felpuholjon a bőr, vagy közvetlen zuhanyzás után csináld(így nem fog annyira fájni). Lehetőleg minél rövidebb szőrnél csináld, mivel, ha hosszú könnyen beeszakad, amiből szőrbenövés alakulhat ki stb...Miközben epilálod próbáld meg feszíteni a bőröd, lehet kicsit vérezni is fog az első alkalom után, de szerintem ki lehet bírni. Utána ne kend be semmien krémmel magad és dezodort se használj legalább egy napig!!!
2012. máj. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Akkor ezt célszerű lesz mondjuk egy olyan hétvégén elkezdeni, amikor itthon vagyok, és akkor 1 napig semmit nem teszek majd rá!

2012. máj. 26. 15:24
 4/7 anonim válasza:
100%
Teljesen jól leírta a 2-es válaszoló. Én már csak annyit teszek hozzá (kb. 10 éve epilálom a hónaljam), hogy nagyon meg fog ritkulni és el fog vékonyodni:) Én már szinte meg sem érzem, úgyhogy kitartás, megéri!
2012. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hűha, ez nagyon jól hangzik! :)

És te kezdetben milyen gyakran epiláltad a hónaljad?

2012. máj. 27. 16:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Én általában minden héten leepiláltam, mivel nem ugyanolyan ütemben nőtt vissza a szőr. (de ezt, amjd úgy is látni fogod) Nekem már a harmadik epilálás után észre lehetett venni, hogy nem olyan erősek a szőrszálak és azóta folyamatosan gyengülnek, van olyan terület, ahol már nem is nő vissza egyáltalán, úgy, mint a lábamon.
2012. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a szőrtelenítő krémek váltak be és azoktól is ritkul a szőrzet egy idő után.
2012. jún. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!