Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Titeket nem szokott...

Lányok! Titeket nem szokott zavarni, amikor a bőr alatt már látszik, hogy nő a szőr? Lehet ez ellen csinálni valamit?

Figyelt kérdés

Elkezdtem megint epilálni a lábam, ami elég jó, mert sokkal simább a lábam, mint amikor borotváltam. És tartósabb is ugye. :)

Viszont nem egyidőben nő vissza a szőr, ez még nem is gond, mert át futok rajta hetente epilátorral és kész is. Csak most is pl. néhány szőrszál már látszik és holnap vagy hétfőn le is fogom epilálni, a legtöbb viszont még a bőr alatt van és csak fekete pötty látszik.

Engem ez eléggé zavar.


Nektek is szokott ilyen lenni? Mit lehet ellene tenni?

17/L



2012. máj. 26. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

kipiszkálom szemöldökcsipesszel és kiszedem:) De akkor mikor már látszik hogy kicsit nő!

Én is most kezdtem el megint epilálni sajnos nekem nem szed le minden szőrt makulátlanul így idegesítő hogy pár szőrszál újranő..

2012. máj. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálkozhatsz szőrnövekedés gátló krémekkel.

Sajnos mindenkinél látszik.Max akkor nem látszik ha az illetőnek végleges lézeres szőrtelenítése volt.

2012. máj. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Lehet, hogy nem teljesen jól fogalmaztam meg. Tehát nem nő be a szőr, nincs szőrtüszőgyulladásom meg semmi, csak x idő elteltével, amikor nő a szőr napokig a bőr alatt látszik a fekete pont. Azt sajnos még csipesszel sem tudom kiszedni, mert akkor a hámréteget felsértem és utána csúnya lesz a lábam. Ez viszont kissé zavar, anyum azt mondja egyáltalán nem feltűnő, de én tudom, hogy olyan, és kellemetlenül érezném magam, ha valaki meglátná.

2012. máj. 26. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!