Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami tipp dús haj ELLEN?

Valami tipp dús haj ELLEN?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít hogy a hajam kezelhetetlenül vastag. Maga a hajam szála is nagyon vastag, és még ráadásul rengeteg is van belőle. Mindig irigyeltem azokat a lányokat akiknek "pár szál" hajuk van. Van valami ötlet hogy "megvéknyítsam"?
2012. máj. 26. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fodrász és ritkítás. Más megoldás nincs, maximum ha kilhullik a hajad fele. Mások ezt nem értik, de tényleg teher is tud lenni ha sok a hajad. A ritkítás úgy is aktuális, hogy jön a nyár.
2012. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Így van, ritkítasd meg fodrásszal hajad. :)
2012. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már megvan ritkítva, épp ez benne a szörnyű, hogy még ezek után is ilyen vastag és durvaszálú. Valami sampon esetleg amitől összeesik, vagy valami krém, olaj ami annyira puhává varázsolja hogy könnyen kezelhetővé válik... ilyesmit keresek :/
2012. máj. 27. 18:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Ilyet sajnos nem tudok. Én a gliss kur balzsamokról hallottam sok jót, legközelebb én is kipróbálom. Én a fekete flakonossal szemezgetek, ugyanis elég sprőd, száraz hajam van, és ez elvileg nagyon jó.


Vagy azt lehet még, hogy legközelebb jobban megritkítja a fodrász.

2012. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én ősszel használtam a fekete Gliss Kur-t, sampont, balzsamot együtt. Első használatra nagyon jó volt, tartása volt a hajamnak de mégis selymes és lágy. De egy idő után(3-4 hajmosás) már úgy hozzászokik a hajad hogy semmi különleges hatása nem lesz...
2012. máj. 28. 09:16
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

tojásos hajmosás, olajos-majonézes-tejfölös pakolás, ecetes öblítés...

ezektől puhább és lágyabb lesz a haj

2012. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

kezd el vasalni a hajad, és fésülködj sokat...

nekem egy csomó hajam kihullott így, de még így is van rengeteg...:S megtudlak érteni...

2012. máj. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Így van. Ugyanolyan probléma tud lenni a vastag haj mint a vékony. Bár a vékonyszálút még mindig kényelmesebb hordani.
2012. jún. 2. 15:20
 9/10 anonim válasza:
használj rá ricinus olajat 1 héten 1-szer hagyd rajta éjszakára és reggel mosd ki de csak 3 nagy tenyérnyit tegyél a hajadra mert nehéz lesz kimosni és utánna mosd meg a hajad 2-szer ez nöbeszti is meg egéségesebbé teszi.Arra azonban figyeljünk oda, hogy a túlzott ritkító vágás is ártalmas, mert a hajszálak nem egyforma hosszúságban surlódnak egymáshoz, ezért könnyen eltörik egymást. meg ne vágasd mosmár ne is ritkítsd csak vágasd össze hogy egyformán nőljön ne ritkítottan és aztán növeszd! fufru sem ajánlatos azt is növeszd meg mert a fufru ki fog állni és nehéz kezelni is.
2012. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
még azt elfelejtettem h azért növeszd h húzzon le a sújjából hajvasalót viszont kerüld mert káros! max ha megnőtt hosszúra alacsony hőfokon 1 héten 1-szer! nyáron a napon szárítsd a hajad télen pedíg húzd ki hjszárítóval! szőke haj sem ajánlatos mert az jobban kihozza a szálkásságot! fesd be sötétbarnára ebben kevésbé látható!
2012. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!