Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet megcsinálni így a...

Hogy lehet megcsinálni így a hajamat? Szinte minden lánynak ilyen de nekem lelapul. (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Nekem mosás után is lelapul mindig.


2012. máj. 26. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

na ez engem is érdekel. :D sok tupír a lényege??

az enyém se áll meg sehogy, bármennyire szeretném :(

2012. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Hajhab, félig megszárítod a hajad, majd Hajcsavarokkal betekered a tincseket egész a fejbőrödig, tovább szárítod, és ha száraznak véled, még jó ideig, kb fél óra óra, vagy jobb ha tovább hagyod még állni így olyan lesz. Ha nem akarod a hullámot azt hajegyenesítővel ki tudod simítani, csak a műveletet a hajtőtől legalább jó 5 centire kezdd el. Ha még másnap rásegítesz egy kis tupirral, ugyanúgy fog állni, mint mikor frissen megcsináltad. Lehet kicsit bonyinak hangzik, próbáltam minél pontosabban leírni. Nekem pl így sikerült elérni ezt a fazont. De hátha valaki tud vmi egyszerűbb, gyorsabb verziót.
2012. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A lényege hogy a hajtöemelőt használj! végezz tőszárítást majd a hajtőtől pár centire hajhabozd be végig és szárítssd meg kefe nélkül majd vasald ki de NE a tőtől!:D

napokig ilyen lesz

2012. máj. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem azóta ilyen a hajam, mióta nagyon alaposan öblítem hajmosás után (nem használok bolti cuccokat se mosáshoz, se pakoláshoz, csak természetes alapanyagokat), plusz almaecetes vízben is áztatom 5-10 percet, és azzal jól átmasszírozom a fejbőrömet. Teljesen leszed minden pakolás és sampon maradékot, így nem lapul le a tövénél napok múlva sem.
2012. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!