Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mivel lehet...

Szerintetek mivel lehet 100%-osan eltüntetni a narancsbőrt?

Figyelt kérdés
Csak akkor látszik a belső combomon,ha összenyomom,de már most zavar.Tornázom,kivontam sok dolgot az életemből,ami egészségtelen.Vagy marad a kozmetikai kezelés?Azok nagyon drágák,ugye?Remélem tapasztalatok is lesznek válaszul! Köszi!

2012. máj. 27. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia! Sok szénsavmentes vizet kell inni. Ezen kívül nem muszáj drága kozmetikai kezelésekre költened a pénzt, a szaunázás is jót tesz neki és van már nagyon sok narancsbőr elleni krém is amik jók. Én úgy tudom, hogy legjobbak azok amikben koffein és L-karnitin is van. Sőt a dmben még narancsbőr elleni tengeri sós bőrradír is van! Ha ezek nem használnak van olyan masszőr is, aki el tudja tűntetni a narancsbőrt, de az sem olcsó, viszont olcsóbb, mint a kozmetikai kezelések. Nézz körül és hasonlítsd össze az árakat. A kozmetikai kezeléseknél biztosan olcsóbb módszert is találsz, mert azoknál egy kezelés nem is elég és úgy tudom, hogy egy kezelés is 6000-10 000 ft felett van.
2012. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én hiába iszom...
2012. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jaj,köszi,hogy ilyen sok mindent írtál.Igazából nem vészes a látvány csak zavar,mert sosem volt 24 évig ilyen problémám.Pár hónapja vettem észre.Vettem krémet is,bár a hitem nem sok hozzá,de ugye ne így állon az ember hozzá,hogy -úgysem jó-.3szor egy héten tornázom,iszom sok vizet és vettem ilyen salaktalanító teát,böjt idejére.Sok idő hogy elmúljon vajon...???
2012. máj. 27. 20:17
 4/14 A kérdező kommentje:
A tengeri sóról is hallottam hogy jó,így igaz.Meg is nézem a dm-ben!Köszi
2012. máj. 27. 20:18
 5/14 anonim ***** válasza:
Szívesen! :) Ha nem annyira látszik, akkor hamar el fog múlni. Csak ha krémet veszel nézd meg az összetevőit, mert nem mind1. Lehet, hogy az olcsóbban jobb dolgok vannak, mint a drágábban. :)
2012. máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát,remélem hogy el fog múlni!!
2012. máj. 27. 20:29
 7/14 A kérdező kommentje:

Avonos krémet vettem.Majd kiderül.

Lehet megcsinálom a léböjt kúrát.Vettem teát.Szerinted???

2012. máj. 27. 20:30
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom. A teát még nem próbáltam.
2012. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!!
2012. máj. 27. 22:06
 10/14 anonim ***** válasza:
ruhával xD
2012. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!