Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék kipróbálni egy...

Szeretnék kipróbálni egy sötétebb barna hajszínt. Tudnátok ajánlani nekem egy jó ideiglenes festéket?

Figyelt kérdés
az eredeti hajszínem világosbarna (arany) még sosem volt festve, és először inkább ideiglenes festéket próbálnék ki. nem tudom melyik festék lenne jó és meddig tartana... ebben lenne segítségre szükségem !
2012. máj. 27. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én régebben mindig a Loreal Casting Creme Gloss 700-as árnyalatát használtam, ez egy világosbarna szín. Egyszer télen sötétebb hajra vágytam és kipróbáltam a 600-ast (sokkal sötétebb lett, mint a dobozon, képről volt, aki megkérdezte, hogy mióta vagyok fekete, bár ez a rossz fényviszonyok miatt volt). Mivel ez egy tartós hajszínkrém valamennyire fakul. Nekem ez a 600-as visszafakult világosbarnára, amit teljesen befogott a 700-as. Szóval szerintem ezzel a festékkel próbálkozhatsz, egy idő után ki fog kopni. Legalábbis ez a 600-as kikopott, de a sötétebbekről azt olvastam, hogy eltüntethetetlenek, csak lenövéssel tűnnek el.
2012. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Palette Tone creme hajszínező (sárga doboz)

Palette shine and gloss hajszínező (lilaózsaszín doboz)

Garnier hajszínező (lila doboz)


ezek 2-3 hónap alatt kikopnak.

2012. máj. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget!!

a 2.válaszadótól kérdezném h ezek a festékek 2hónap után teljesen kikopnak, vagy már sosem lehet a régi árnyalatú a hajam?

2012. máj. 28. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!